Що робити, якщо Стим не встановлюється

Стим — це справжній віртуальний світ, в якому можна не тільки грати в улюблені ігри онлайн, але і заводити нових друзів, спілкуватися з уже знайомими людьми. Багато користувачів Steam налаштовують свій профіль, використовуючи різні способи, щоб перетворити свою сторіночку в унікальний витвір, яке гідно оцінять інші представники ком’юніті. Можна сказати, що Стим — це своєрідна соціальна мережа, в якій зібрані фанати гейм-індустрії.

Рішення проблем з установкою Стіма

Для усунення помилки установки Steam необхідно визначити причину збою.

Іноді трапляється, що при першій установці або при перевстановлення клієнта ігрової платформи Steam виникають помилки, і всі ваші спроби встановити клієнт закінчуються нічим. Давайте разом розглянемо основні причини, чому не встановлюється Стим.

Заповнена фізична пам’ять носія

Самою банальною причиною, по якій майстер установки Стим видає помилку, є відсутність необхідної кількості пам’яті на диску. Якщо у вас ця проблема, то при установці ви отримаєте системне повідомлення «Not enough space on hard drive».

Щоб вирішити проблему, видаліть непотрібні файли з диска. Це можуть бути старі фотографії, переглянуті фільми, непотрібні програми та ігри, які ви давно не запускали. Щоб очистити диск від сміття, можна скористатися утилітою CCleaner, яка проводить аналіз комп’ютера на непотрібні файли, записи реєстру і безповоротно видаляє все непотрібне.

Очищення утилітою CCleaner

Клієнт Steam займає небагато місця — близько 200 Мегабайт, тому навіть видалення декількох аудіофайлів допоможе вирішити проблему нестачі вільного місця. Якщо з якихось причин ви не можете знайти 200 Мб вільної пам’яті на диску, просто вкажіть інший шлях установки, використовуючи той диск, на якому вистачає місця.

Операційна система блокує установку

Буває, що установка додатків на вашому пристрої, заборонено відповідно, якщо не використовуються права адміністратора. Тоді знаходимо наш файл інсталяції клієнта Стим, натискаємо на ньому правою клавішею мишки і вибираємо опцію «Запуск від імені адміністратора». Тепер все права дотримані, установка виконається автоматично без проблем.

запуск установника

Робота установника блокується захисними програмами

Якщо у вас на комп’ютері встановлено програми, спрямовані на постійний захист вашої операційної системи від шкідливого програмного забезпечення, то потрібно акуратно виконувати їх настройку і контролювати процес їх роботи. Під захисними програмами маються на увазі різні антивірусні програми і мережеві екрани типу брандмауера Windows або Firewall. Щоб установка пройшла без проблем, просто відключіть їх на деякий час. Для нормальної роботи Стим включите його в список довірених програм для вашого мережевого екрану.

Налаштування брандмауера Windows

Неправильний шлях установки Стим

Додаток Steam може переривати установку, якщо ви вибрали папку для інсталяції з адресою, в якому присутні кириличні символи. Справа в тому, що при установці будь-яких додатків, а не тільки Steam-клієнта, рекомендується використовувати тільки латиницю. Виберіть інший шлях для установки Стіма або перейменуйте проблемні папки з використанням латинських літер.

Файл установки Steam пошкоджений

Досить часто трапляється, що при завантаженні інсталяційного файлу з неперевірених джерел, ви отримуєте «бракований товар», тобто в цьому інсталяційному файлі є пошкодження, які не дають майстру установки успішно завершити процес. Це теж може бути причиною, по якій не встановлюється Steam. В цьому випадку ми рекомендуємо знайти офіційний сайт розробника і завантажити оригінальну версію інсталяційний файл.

Запущено повторний процес установки

Що робити, якщо Стим не встановлюється, а в процесі система сигналізує про помилку: «Для продовження роботи програми закрийте клієнт Steam»? У цьому випадку помилка з’являється через те, що ви повторно запустили установник, а попереднє вікно установки зависло. Тоді нам потрібно завершити процес в диспетчері завдань операційної системи. Викликаємо Диспетчер завдань натисненням комбінації клавіш CTRL + ALT + DELETE, переходимо на вкладку «Процеси» в верхньому меню вікна диспетчера, знаходимо в списку відображених процесів Steam. Далі натискаємо по ньому правою кнопкою мишки і натискаємо на «Зняти задачу». Тепер запускаємо знову майстер установки — проблема повинна зникнути.

Закрити процес Steam

висновок

Стим — популярна у всьому світі ігрова платформа, яка пропонує користувачам зануритися з головою у віртуальний світ. Для деяких користувачів Стим не тільки розвага, але і спосіб соціалізації, а для професійних геймерів це ще і спосіб заробітку.

Проблеми з установкою Стим час від часу виникають у всіх. Іноді вони пов’язані з блокуванням роботи установника системою або захисними програмами, буває, що виною всьому — шкідливе програмне забезпечення, а іноді причини носять банальний характер типу відсутності вільного місця на диску. Важливо зрозуміти причину помилки, і тоді вирішити проблему досить просто, іду радам, представленим в статті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector