Що робити, якщо провідник не відповідає в Windows — як виправити ситуацію

Операційна система Windows добре зарекомендувала себе в різних ролях. Це і потужна ігрова платформа, і опора офісного працівника, який цінує швидкість і надійність. При повсякденній роботі від ОС такого рівня не чекаєш проблем. Але вони виникають з помітною періодичністю, і до них потрібно бути готовим. Мова про ситуацію, коли Провідник не відповідає в Windows 7, як виправити це непорозуміння? Спробуємо розібратися.

Що робити при зависанні Провідника

Алгоритм дій для вирішення проблеми зависання Провідника Windows.

Що викликало проблему?

Ситуацій, які викликають помилку, може бути досить багато. Коли не працює провідник в Windows 10, система намагається сама виправити неполадку. У більш ранніх версіях такої продуктивної самодіяльності не завжди можна дочекатися. Повідомлення про те, що припинено роботу програми «Провідник», користувач може отримати в наступних випадках:

 1. Дається взнаки брак оперативної пам’яті. Комп’ютер застарів, і нові програми споживають все більше ресурсів RAM. Щоб назавжди позбутися від подібної помилки, доведеться докупити планку пам’яті, а то і дві.
 2. Гальмує провідник Windows Що робити? Відповідь проста. Перевірте системні вимоги встановлених програм. Якщо вони не відповідають конфігурації комп’ютера — краще оновити компоненти системного блоку.
 3. Коли при натисканні правою кнопкою миші зависає Провідник, причина може бути наступний: в контекстному меню надлишок компонентів. І деякі з них неправильно реагують на виклик. Щоб самостійно редагувати контекстне меню, повинна бути встановлена ​​програма на зразок Windows 7 Manager. Таке ПО має ще силу-силенну корисних можливостей — НЕ помилитеся. Windows 7 Manager
 4. Досвідчений фахівець підкаже, якщо не відповідає провідник Windows 7, що робити в такому випадку? Звичайно, ви можете закрити вікно. Це буде простим і ефективним рішенням, коли немає ризику втрати важливих документів.

Інші можливі неполадки

 несправна відеокарта

Відеокарта задіяна в усіх процесах всередині ПК. В тому числі, вона побічно впливає на роботу Windows Explorer. Чому не працює провідник на Windows 7, можна з’ясувати, виконавши просту діагностику підсистеми відео. Для початку спробуйте оновити драйвери вашої плати відео. Це можна зробити такими способами:

 • Завантажити їх з офіційного сайту виробника.
 • Застосувати програму, яка поставляється в комплекті з картою.
 • Зайти в програму Windows Update.

Є проблеми з системними файлами Windows

Іноді буває, що важливі для системи файли виявилися пошкоджені втручанням вірусу, безграмотними діями користувача або іншими способами. Якщо «Провідник» не відповідає в операційній системі Windows 7, то як виправити цю проблему? «Сімка» має особливу програму, яка допомагає вирішити всі подібні нюанси.

 1. Натисніть Віндовс (зі значком ОС), потім клавішу R.
 2. Після цього у вікні надрукуйте «cmd» і натисніть Enter.
 3. У вікні наберіть «sfc / scannow». Після цього знову натисніть Enter. сканування системи
 4. Зачекайте, поки процес завершиться.
 5. Після цього перезавантажте комп’ютер і відкрийте Explorer знову.
 6. Якщо це не допомогло, дивіться, як відновити провідник в Windows 7 в інший спосіб.

В системі — нестача ресурсів

Якщо має місце ця проблема, то в диспетчері завдань (його можна запустити за допомогою Ctrl + Alt + Del) ви побачите високі показники завантаження процесора. Цифра може становити 90-95%. Тут рекомендацій можна дати чимало. Давно не чистили систему охолодження? Спробуйте почистити. Комп’ютер гальмує постійно і не працює досить швидко? Оновлення конфігурацію обладнання.

ВАЖЛИВО. У будь-якому випадку проведіть глибоку діагностику всього обладнання. Далі розглянемо, як повернути в нормальний стан Explorer саме в Windows 10.

Проблеми в «Десятці»

Що робити, якщо не працює програма Провідник в Windows 7, ми вже вирішили. Провідник «сімки» в цілому схожий на більш ранні і більш пізні його версії в інших системах від Майкрософта. Але якщо провідник не відповідає в Windows 10, як виправити ситуацію, що склалася?

У цій версії Windows є система самодіагностики, яка називається «Центр усунення неполадок». Крім того, велику довідку з усіх проблем можна знайти старим добрим способом — натиснувши F1 або зайшовши на офіційний сайт компанії Microsoft. Більшість рішень, описаних в цій статті, працюють з різними версіями Віндовс, перевірте і переконайтеся самі.

Центр усунення неполадок

Програма «Explorer» може підвести в багатьох випадках. Неполадки комп’ютера найчастіше трапляються, коли цього не чекаєш. Якщо у вас назріла подібна проблема — обговоріть її в коментарях або загляньте в інші статті, де є багато цікавого!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector