Що робити, якщо не приходить смс з кодом активації Telegram

Мессенджер «телеграм» з кожним днем ​​користується все більшим попитом серед користувачів. Крім основних опцій зв’язку і передачі даних між людьми, програма має безліч переваг, завдяки яким вигідно відрізняється від конкурентів. Це і унікальне шифрування даних, і корисний функціонал «Телеграма», який використовується як в розважальних цілях, так і для ведення бізнесу.

Що робити, якщо не приходить смс з кодом активації Telegram

Реєстрація аккаунта не забирає багато часу, її процес нескладний і не потребує спеціальних навичок. Але, не дивлячись на простоту реєстрації в «Telegram», іноді трапляються помилки у вигляді неотримання коду активації на телефон. Створити обліковий запис в цьому випадку не вийде. Така ж ситуація актуальна і для старожилів додатки, коли стає неможливим зайти в свій профіль через те, що не спадає смс з кодом.

Коли потрібні коди

Метод введення одноразового пароля використовують багато сервісів, наприклад, онлайн-банки або платіжні системи. У «Telegram» коди приходять в таких випадках:

 • при реєстрації нового облікового запису;
 • при вході в акаунт з іншого пристрою;
 • при зміні номера телефону, до якого прив’язаний профіль;
 • якщо останній сеанс був завершений виходом з облікового запису;
 • при видаленні профілю.

Будь-яке з цих дій вимагає підтвердження, тому на телефон користувача, який прив’язаний до аккаунту, при запиті прийде код. Його необхідно вбити до відповідного рядка месенджера, але часто цифри з смс не вимагають введення. Додаток пов’язано з телефоном і має доступ до повідомлень, тому код автоматично додасться в поле.

Як встановити «телеграм» і створити обліковий запис

Створити свій профіль в «Telegram» можна як на комп’ютері, так і телефоні. При установці месенджера на мобільний пристрій, сервіс синхронізується з телефонною книгою, а також здійснює автоматичну прив’язку вашого номера. Для цього виконайте такі дії:

 • зайдіть в магазин додатків, знайдіть там версію для вашої ОС;знаходимо Telegram
 • натисніть кнопку «Встановити» для скачування.Щоб встановити програму

На комп’ютері процес установки виглядає дещо інакше:

 • скачайте інсталяційний файл, відповідний вашій ОС, на офіційному сайті програми;
 • запустіть його, з майстром установки труднощів виникнути не повинно.

Після того як «Telegram» встановили, потрібно створити обліковий запис. Схема реєстрації облікового запису на телефонах, планшетах і ПК аналогічна.

 • після запуску завантаженого файлу програми потрібно буде здійснити прив’язку телефонного номера, вказавши його цифри в рядку;
 • чекайте отримання коду активації облікового профілю. Процедура може зайняти деякий час. Коли смс-повідомлення з кодом отримано, його необхідно ввести у відповідне поле.

Тепер додаток готове до роботи. Якщо не прийшло смс, що містить інформацію про код, проблема вирішується декількома способами.

Що робити, коли не спадає код активації

Реєструючи обліковий запис, можна зіткнутися з різними помилками. Якщо при реєстрації в «телеграм» не спадає код, перше, що потрібно зробити, це трохи почекати або спробувати знову через деякий час. Можливо, проблема пов’язана з роботою мобільного оператора. Причин, чому не вдається отримати пароль, може бути кілька. Найчастіше це пов’язано з сигналом стільникового зв’язку або неправильним зазначенням телефонного номера. Також подібні смс-повідомлення можуть не приходити, бо були розцінені оператором як спам і заблоковані. Шляхи вирішення, якщо номер введений правильно, а пароль не прийшов:

 • реєстрація за допомогою голосової настройки;
 • повідомлення службі підтримки «телеграм»;
 • дзвінок оператору стільникового зв’язку.

Реєстрація без номера телефону

Активацію нового облікового запису без прив’язки мобільного номера здійснити неможливо. Якщо ви не бажаєте «світити» свій номер телефону, можна зареєструватися в такий спосіб:

 • за допомогою сервісів віртуальних номерів;
 • завдяки додатку Skype, що дозволяє купити онлайн-номер, на який і прийде пароль для активації;
 • найдоступніший із способів — обзавестися звичайної сім-картою, її можна буде використовувати тільки для реєстрації.

Коли можна обійтися без коду

За умови, що вихід з месенджера ви здійснили, не покидаючи свого облікового запису, програма не зажадає при наступних запусках на цьому пристрої введення пароля знову. Увійти в профіль з нового пристрою без активації буде неможливо.

Проблема з відсутністю повідомлення з кодом — явище часте, і зіткнутися з ним може кожен користувач. Незважаючи на той факт, що розробники «Телеграма» поки не надають можливості працювати з аккаунтом без прив’язки мобільного номера, проблему помилки входу можна легко вирішити.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector