Що робити, якщо не друкує принтер HP LaserJet 1020

Трапляється так, що принтер не хоче функціонувати в нормальному режимі. Причин може бути безліч, часом вони залежать від певної моделі пристрою. Далі розберемо, чому HP Laserjet 1020 Не друкує.

Проблеми з печаткою

Як вирішити проблему, коли принтер HP Laserjet 1020 відмовляється друкувати.

Неполадки укладені або в самому апараті, або в програмній частині комп’ютера. При останньому випадку виправити все набагато швидше і легше. Хоча якщо все драйвера стоять правильно, а принтер не друкується документи, це ще не означає, що він зламаний.

тонер

Насамперед слід перевірити рівень фарби в картриджах. Як правило, саме відсутність або низький рівень тонера є виною того, що машина не друкує — воно і очевидно — друкувати просто нічим. Займатися розбиранням і заправкою принтера самостійно не варто, якщо тільки ви не є професіоналом. Інакше ризикуєте зіпсувати пристрій. Краще довіритися майстру, який з легкістю поміняє вам картридж за невисоку плату. Заправити картридж, як правило, теж коштує недорого. Тим більше що робити це доводиться раз в декілька місяців, якщо ви не використовуєте принтер занадто часто.

ВАЖЛИВО. Апарати Laserjet 1020, 1018 і тисячу двадцять дві мають взаємозамінні деталі, до яких відноситься і картридж. Якщо все-таки вирішили міняти самостійно, можете використовувати картридж від цих пристроїв. Нечітка або брудна друк, до речі, теж є наслідком браку чорнила.

драйвери

Це теж досить поширена причина нарівні з заправкою, по якій принтер не працює. Якщо з рівнем фарби все ОК, то справа, швидше за все, в неправильній роботі драйверів. Замінити «дрова» можна кількома способами. Спочатку спробуйте просто завантажити через офіційний сайт.

  1. Відключаємо пристрій від ПК.
  2. Відкриваємо розділ «Пристрої та принтери» (може називатися трохи по-іншому) на панелі керування.
  3. Видаляємо наш пристрій. видалення пристрою
  4. Викачуємо драйвер для вашої версії Windows для Laserjet 1020 з офіційного сайту HP.
  5. Запускаємо і слідуємо інструкції по установці.

Якщо це не допомогло, можна перевстановити драйвери іншим способом. А саме — за допомогою програми HP Scan and Print Doctor. Вона самостійно знайде проблемні компоненти і перезавантажить їх.

інші проблеми

Апарат може не виводити файли на друк і з деяких інших причин.

  • Пошкоджений USB-порт або кабель. У такому випадку варто спробувати скористатися різними портами або купити новий USB-кабель. Зазвичай неполадки з проводом виникають, якщо він має явні видимі дефекти.
  • Підключення через USB великої кількості пристроїв. Якщо у вас слабкий ПК, то він може не підтримувати одночасно миша, клавіатуру, принтер і ще що-небудь, підключені по USB. Спробуйте просто відключити зайве.
  • Диспетчер друку. Спробуйте перезавантажити цю програму: відкриваємо Диспетчер завдань, знаходимо там в розділі «Служби» відповідну службу, зупиняємо, перезавантажуємо комп’ютер. зупинка служби

Тепер ви знаєте основні причини, за якими HP Laserjet 1020 відмовляється виконувати друк файлів.

Крім них можуть бути і інші, але якщо ви перевірите, чи встановлені драйвера і проведете заправку картриджа вчасно, то, швидше за все, вирішите ситуацію.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector