Що робити, якщо гріється телефон і сідає батарея

Дорогі друзі, сьогодні ми з вами розберемо наступне питання: чому гріється телефон і сідає батарея? Звичайно, ця проблема носить собою складний характер. Її потрібно усунути якнайшвидше, поки вона не привела до інших, більш небезпечним наслідком. Наприклад, ви напевно чули про події, коли займається смартфон або пристрій вимикалося назавжди. Тобто, після якогось певного випадку девайс не відповідає під, не реагуючи на них ніяких чином. Як то кажуть: немає диму без вогню. Значить, у всього є своя причина.

Що робити, якщо гріється телефон

Телефон є найскладнішим елементом, в складі якого криється величезна кількість деталей. І збій в одній з них може привести до поломки всього пристрою. Батарея займає окреме місце серед комплектуючих смартфонів, так як вона надає енергію, необхідну для роботи апарату. Якщо її витягти, то ви не зможете користуватися ним, навіть якщо підключіть через роз’єм зарядки до джерела живлення. Тому будь-які неполадки з акумулятором пристрою потрібно вирішувати відразу, без будь-якого уповільнення.

Чому це відбувається?

Ми з вами розглянемо в тандемі обидва випадки: коли телефон гріється і коли швидко сідає зарядка. Чому швидко? Тому що повільно вона так і так сяде, незалежно від користування. Тобто, якщо він буде навіть просто лежати, то настане час, коли рівень батареї стане мінімальним, і апарат вимкнеться. поїхали:

 • Якщо ви постійно користуєтеся телефоном, не випускаючи практично його з руки, сидячи в інтернеті через стільникові дані або граючи в різні ігри, то не варто дивуватися, що у вас швидко сідає акумулятор, а пристрій піднімає свою температуру. Варто стримати свій запал відносно експлуатації гаджетом, так як при такому шаленому ритмі він може якось здатися. Зазвичай у таких користувачів часто виникає необхідність в ремонті якої-небудь деталі або комплектуючого смартфона.
 • Зовнішнє пошкодження (виріб впав телефон, він потрапив у воду і так далі) може нерідко стати причиною внутрішніх проблем пристрою. Під час цього могли пошкодитися частини апарату, відповідальні за підтримання нормальної температури гаджета. В такому випадку краще звернутися до майстра для діагностики роботи.

  Зовнішнє пошкодження телефону

  Зовнішнє пошкодження телефону в результаті падіння

 • Використання телефону під час процесу його зарядки — вірний шлях до «знищення». Справа в тому, що батарея одночасно і споживає енергію, і витрачає її. Ви можете встати на бігову доріжку, встановивши високу швидкість, і є подвійний гамбургер. Буде не дуже легко. Так і у випадку з телефоном: через такого навантаження він починає сильно нагріватися.
 • Висока яскравість телефону, постійно ввімкнені бездротові мережі в тандемі зі службами геолокації: а чому ще може сідати батарея так швидко? Правильні настройки є запорукою довгого тривалості життя і коректної роботи акумулятора смартфона. Тому встановіть відповідні параметри, які є окремою темою для обговорення.
 • Якщо ви використовуєте неякісні аксесуари, тобто зарядний пристрій, то воно може псувати акумулятор так, що він буде дуже сильно нагріватися при зарядці. Те ж саме стосується і батареї в телефоні: якщо ви її міняли на якийсь аналог, якість якого потрапляє під сумніви, то, знову ж таки, не варто дивуватися, що він швидко сідає і нагріває апарат. У будь-якому випадку ви можете звернутися в центр, куди ви зверталися, де вам зробили ремонт обладнання, зажадавши або повернути гроші, або встановити нормальний акумулятор. Зверніть увагу, що подібні вимоги можна пред’являти тільки при певних обставинах.

  Щоб зарядити телефон

  Використовуйте якісне зарядний пристрій

 • Стара батарейка теж може стати причиною ваших головних болів і проблем з нагріванням пристрою і його швидкої розрядкою. Справа в тому, що акумулятор будь-якого телефону підтримує певну кількість циклів зарядки, після яких його ємність починає падати. Це означає, що ви отримуєте менше число годин роботи за своїм гаджетом.

Рекомендації по експлуатації

Нижче ми розглянемо деякі поради і рекомендації з використання телефону і його меншому нагріванні при цьому:

 • Постарайтеся уникати потрапляння прямих сонячних променів, а також тривалого зберігання пристрою в теплі. Наприклад, не варто залишати телефон біля опалювальної батареї будинку на пару годин навіть.
 • Не варто сильно закривати пристрій: щільно облягати чохли стануть відмінним супутником у посиленні ситуації з охолодженням апарату. Пристрій повинен мати повний доступ до повітря, інакше у вас просто одного разу набрякне акумулятор.

  Чохол на телефоні

  Не варто використовувати щільно облягати чохли

 • Не ставте телефон на зарядку на ніч: хіба мало що може статися. Найкраще заряджати його днем, коли ви можете легко від’єднати його при досягненні 100-відсоткового рівня батареї.
 • Контролюйте температуру пристрою: якщо вона досягає високих відміток, то ліквідуйте причину її появи. Наприклад, якщо ви користуєтеся навігатором на телефоні протягом тривалого часу, то дайте йому деякий час «перепочити» в охолодженому місці. Коли температура нормалізується, то можете знову користуватися ним в нормальному режимі.
 • Якщо ви все ж використовуєте старий або неякісний акумулятор, у вас поганий зарядний пристрій, то краще замініть його на оригінальний комплект. Якщо вас бентежить ціна, то задумайтеся: якщо ви придбали флагманський смартфон за високу ціну, то будьте готові забезпечувати його ще деякий час.

Підведемо підсумки

Тепер ви знаєте, що робити, якщо гріється телефон і сідає акумулятор. Як бачите, причин дуже багато, тому важливо визначити і діагностувати саме вашу. Це допоможе швидше і правильніше її ліквідувати. Постарайтеся дотримуватися порад зі списку найбільш популярних рекомендацій, щоб такі неполадки виникали у вас рідше. Поділіться в коментарях своєю думкою, враженням, а також особистим досвідом по боротьбі з цією проблемою.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector