Що робити, якщо Айфон неправильно показує заряд батареї

В наш час, коли світом правлять автономні пристрої, що працюють від акумуляторів, процес зарядки смартфона, планшета або ноутбука придбав якусь особливу важливість і цінність. У зв’язку з цим, проблеми, що виникають з роботою акумулятора або зарядкою пристрої, як такої, є одними з найбільш поширених і дратівливих. І продукти від компанії Apple не виняток. Деякі користувачі стикаються з тим, що Айфон неправильно відображає рівень заряду акумулятора, створюючи тим самим плутанину і неприємні ситуації. На щастя, рішення є. У цій статті докладно розглянемо, що робити, якщо Айфон неправильно показує заряд батареї. Давайте розбиратися. Поїхали!

Рівень заряду iPhone

У цій статті ми розповімо, як виправити відображення рівня зарядки акумулятора в айфон

Дуже часто користувачі iPhone 6, 6S, 6S Plus скаржаться на те, що їх пристрій некоректно відображає рівень заряду. Відбувається наступне: в якусь мить індикатор заряду у відсотках просто перестає оновлюватися, в той час як графічний індикатор продовжує працювати, що, само собою, дезінформує користувача.

Отже, що ж робити в такій ситуації. Спершу забезпечте телефону доступ до інтернету, це може бути мобільне з’єднання (2G, LTE, 3G) або Wi-Fi. Далі перейдіть до налаштувань Айфона і виберіть пункт «Основні». Тепер потрібно зайти в розділ «Дата і час» і перевести перемикач «Автоматично» в активне положення. Зачекайте п’ять-десять секунд після чого переведіть перемикач в початкове положення. Наступний крок — примусове перезавантаження Айфона. Щоб виконати примусову перезавантаження iPhone, затисніть і утримуйте одночасно клавішу блокування і кнопку «Додому» до того моменту, поки на темному екрані не з’явиться «яблуко». Такий спосіб допомагає вирішити проблему некоректного відображення рівня заряду на iPhone 6, 6S.

перезавантаження iPhone

Виконайте примусову перезавантаження пристрою для вирішення проблеми

Інша поширена проблема серед власників айфонів (як правило, більш ранніх моделей: iPhone 5 / 5s, 4 / 4s) — коли рівень заряду «стрибає». Тобто зараз ви дивитеся на екран і бачите, що телефон заряджений на 40%, а буквально через 5 хвилин індикатор показує вже 4%. Причинами такої неполадки можуть бути:

  • Використання китайських кабелів для зарядки, а також будь-яких інших, які не є оригінальними;
  • Використання смартфона при низьких температурах (мінусова температура може серйозно впливати на роботу акумулятора);
  • Знос батареї, втрата більшої частини її ємності;
  • Заміна оригінальних деталей і компонентів iPhone на неякісні китайські.

iPhone в руці

Намагайтеся не піддавати ваш гаджет переохолодження

Для усунення цієї проблеми почніть використовувати оригінальний Lightning і тримати смартфон в теплих кишенях, якщо довго перебуваєте на морозі. Також може допомогти калібрування батареї. Справа насправді не хитра. Все, що потрібно зробити — кілька разів повністю розрядити телефон «в нуль», а потім знову зарядити.

Якщо не допомогло, знову розрядите пристрій до нуля, після чого поставте його заряджатися від мережі. Навіть після того, як індикатор показує 100%, залиште телефон на зарядці ще на годину-дві, для вірності. Після цього виконайте примусову перезавантаження, утримуючи клавіші блокування і «Додому». Повторіть таку процедуру два-три рази. Звичайно, такий підхід не піде на користь батареї, але що робити, якщо заряд відображається невірно і телефоном стає просто неможливо нормально користуватися?

Тепер ви знаєте, як вирішити проблеми з неправильним відображенням рівня заряду батареї на iPhone 4, 4s, 5, 5s, 6 і 6s. Пишіть в коментарях чи допомогла вам ця стаття, діліться з іншими користувачами своїм досвідом, і питайте все що завгодно по темі статті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector