Що нового в Microsoft Office Home and Student 2016? —


Оновлена ​​версія Майкрософт Офіс 2016 року для навчання і вдома надає користувачам величезні можливості по частині роботи за комп’ютером. Цей продукт розрахований на один комп’ютер, на який можна встановити всі програми, що входять до складу Майкрософт Офіс 2016, і користуватися ними в своєму задоволення. Завдяки оновленням, які отримав пакет офісних додатків, студенти та учні можуть з легкістю вирішувати домашні завдання, а також створювати запам’ятовуються презентації та обмінюватися цікавою інформацією з іншими користувачами.

Особливості роботи з Майкрософт Офіс для навчання і вдома 2016

Для початку потрібно від корпорації майкрософт купити офіс 2016 року для дому та навчання і встановити на ваш ПК. Цей процес не повинен викликати особливих складнощів, до того ж він займає небагато часу. Саму програму можна завантажити з інтернету. У будь-якому випадку після установки потрібно буде перезавантажити комп’ютер.

Продукт Office 2016 Home and Student від компанії «Майкрософт» — це ідеальний вибір для тих, хто хоче користуватися всіма можливостями і функціями Офіс 2016 на одному ПК. Пакет корисних програм включає в себе базові програми та безліч нових опцій. Зі стандартних програм слід зазначити:

  1. Word дозволяє створювати, редагувати та зберігати документи. Це основне додаток, яке використовують не тільки студенти при написанні наукових робіт, але і всі користувачі комп’ютера. Офіс 2016 підходить для Windows 10 і старіших версій ОС. Тут з’явилася нова вкладка під назвою «Конструктор», за допомогою якої прискорюється доступ до всіх функцій. Також є інтелектуальний пошук інформації безпосередньо з інтернету. Для цього потрібно виділити в документі фрагмент, що цікавить тематики.
  2. У додатку Excel з’явилися інтуїтивно зрозумілі і прості способи аналізу і візуалізації даних. Також з новинок слід виділити модернізований інтерфейс і стандартні сполучення клавіш. У програмі є спеціальні функції (пакет аналізу, будівник формул і зрізи), які дозволяють економити час на складанні графіків і формул.
  3. Величезні можливості перед студентами відкриває додаток PowerPoint, яке в ms office 2016 отримало нові ефекти переходу між декількома слайдами в презентації. Тут також є оновлена ​​панель анімації, яка дозволяє обговорювати і втілювати в життя найсміливіші ідеї. Поруч зі слайдами можна переглядати коментарі інших користувачів і вносити свої корективи.
  4. прискорена активація нового пакету офісних програм включає в себе зручний інструмент для зберігання важливих ідей, заміток, фотографій та інших документів. Цим інструментом є електронна записна книжка OneNote, в якій також можна зберігати мультимедійні дані.

Працювати з новим продуктом від компанії «Майкрософт» можна як в режимі online, так і без підключення до інтернету. З нововведень в Офісі для дому та навчання 2016 слід виділити поле Помічник, нові теми, які дозволяють налаштовувати зовнішній вигляд Офіс і колективне редагування документів в PowerPoint і Ворд

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector