Як слухати музику в Telegram

Додаток «Телеграм» надає своїм користувачам масу цікавих можливостей, вигідно виділяючись на тлі інших месенджерів. «Telegram» — некомерційний проект Павла Дурова, платних функцій ви в ньому не знайдете. Те ж стосується і музики, яка в багатьох додатках регулярно видаляється, або за її прослуховування доводиться платити. Розробники «Телеграма» не гнівити користувачів такими обмеженнями, а навіть навпаки, зовсім недавно порадували новим плеєром оновленої версії програми 4.4 для IOS і Android.

Як слухати музику в Telegram

Плеєр «Телеграма»

Оцінити можливості нового плеєра можна на каналі @cctracks. Якщо включити трек, відкриється плеєр з кнопками управління. Доступні стандартні функції, такі як повтор відтворення, рандом та т. Д., Додалися обкладинки для кожної композиції.

Музика грає без очікування наступного завантаження завдяки тому, що кожен файл, що стоїть на черзі, кешируєтся автоматично, поки попередній відтворюється. Кеш зберігається позначене настройками час, яке можна при бажанні змінювати.

Плеєр також здатний зберігати аудіозаписи в стандартну папку з музикою, звідки вони доступні для відтворення на програвачах пристрою.

Як знаходити треки

Шукати музику для свого плейлиста можна декількома способами. У «телеграмі» немає спеціальної системи пошуку, але знайти потрібні треки вам допоможуть інструменти програми:

  1. Музичні канали. Скориставшись пошуковим рядком додатка, ви побачите безліч спільнот, які дозволяють слухати музику прямо зі сторінки, додавати її до своєї колекції композицій, завантажувати на пристрій. Кожен слухає різну музику, тому і музичний канал зазвичай присвячений тому чи іншому жанру.Музичні канали
  2. Боти «Телеграма» оснащені різними корисними функціями. Скористайтеся музичними роботами для відтворення і скачування аудіофайлів. Один бот може надсилати випадкові треки, інший шукає музику на вимогу, деякі навіть здатні інтегрувати записи з інших соціальних мереж. Ви зможете прослуховувати аудіофайли з діалогу з ботом, зберегти їх в плейлист або на пристрій. Для додавання музичного робота використовуйте пошук месенджера. Коли ви знайшли потрібного бота в випадаючому списку, перейдіть до діалогу з ним.Боти «Телеграма»
  3. Додати до свого списку Параметри можна також треки, завантажені з пристрою. Якщо у вас вже є добірка улюбленої музики, будь вона на комп’ютері або телефоні, то немає нічого простішого, ніж зробити її доступною і в додатку.

Музика в «телеграмі» може відтворюватися в форматі кеш-запам’ятовування, що дуже зручно, коли відсутня інтернет-з’єднання.

Де зберігати треки

Для створення власного плейлиста можна відправляти вподобану музику в чат з самим собою. Плеєр «Телеграма» при відтворенні сам відсортує аудіофайли від іншої інформації з чату, яка була там збережена.

У «Telegram» у кожного користувача є можливість створити свій приватний канал. Перевага такого способу в тому, що є можливість поділитися своїм плейлистом з друзями або зовсім зробити його публічним, тоді записи з вашого каналу будуть доступними для всіх користувачів.Створення приватного каналу

На щастя для любителів музики, файли знаходяться у вільному доступі, слухай що захочеш. За скачування або прослуховування музичних композицій не треба нікому нічого платити. При цьому неважливо, скільки годин поспіль ти слухаєш улюблені треки, немає ніякого ліміту, що обмежує час відтворення. «Телеграм» пропонує безмежну насолоду музикою абсолютно безкоштовно, завдяки чому додаток стало ще більш привабливим у порівнянні з іншими мессенджерами.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector