Що може з’явитися в iOS 11: новий сервіс Automator на основі Workflow

Що може з'явитися в iOS 11: новий сервіс Automator на основі Workflow

Користувач форуму Reddit з ніком Cyanhat продовжує ділитися інформацією про можливі зміни в iOS 11. На цей раз він повідомив, що компанія Apple може представити новий сервіс Automator на основі Workflow, який буде використовуватися не тільки в мобільній операційній системі, але також замінить поточну версію Automator в macOS.

Новий Automator може бути максимально наближений до концепції купленої Apple утиліти Workflow. Щоб запропонувати зрозумілий і простий у використанні інструмент автоматизації для середньостатистичного власника iPhone або iPad, компанія зробить акцент на візуальному побудові сценаріїв. Користувачам буде доступний набір різних шаблонів, з яких можна буде складати послідовності дій в залежності від завдань.

Раніше Cyanhat поділився інформацією про інші можливі зміни в iOS 11. Він повідомив, що компанія Apple працює над переходом на аудіозвонкі через FaceTime за замовчуванням і можливістю здійснення групових викликів, адаптивним режимом енергозбереження, який буде включатися автоматично і підлаштовуватися під сценарії використання пристроїв, а ще замінить Wallet на додаток Pay з функцією переказу грошей між користувачами.

Нагадуємо, що презентація iOS 11 очікується в рамках конференції WWDC 17, яка розпочнеться 5 червня. Фінальний реліз нової версії мобільної операційної системи може відбутися на осінньому презентації нових пристроїв.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector