Що краще: Скайп або ДІСКОРДІЯ

Останнім часом популярність почали набувати всякі командні чати, меседжер і програми для зручного спілкування в інтернеті. Найвідоміший, звичайно ж, Skype, який, взагалі, багато хто вважає безальтернативним. Чи так це? Відносно недавно у Скайпу з’явився дуже серйозний конкурент в особі Discord. Напевно мало хто чув про цю програму, але про неї обов’язково варто дізнатися побільше. У цій статті розберемося, що краще: Скайп або ДІСКОРДІЯ. Давайте ж приступимо. Поїхали!

Логотипи Скайпу і ДІСКОРДІЯ

Вибір між Скайпом і ДІСКОРДІЯ залежить від необхідної функціональності

Власне, Discord є два чату: текстовий, де можуть одночасно листуватися безліч людей, і голосовий, де можна, трохи порившись в настройках мікрофона і навушників / колонок, вільно спілкуватися з друзями. В тому і головна суть цієї програми — робити спілкування легким і приємним.

До речі, Discord — це, в першу чергу, «Chat for Gamers», створений для того, щоб геймерам було зручно спілкуватися і чатитись, граючи по мережі. Працює все дуже просто. Спершу потрібно створити свій сервер, а потім відправити запрошення своїм друзям, після чого вони заходять, реєструються — і все. Тепер можна колективно і листуватися, і говорити в голосових кімнатах одночасно.

Щодо оптимізації та плавності роботи: ще в перші дні свого існування месенджер рідко провисав і гальмував. Навіть коли на сервері одночасно перебуває кілька сотень людей, хвилюватися за працездатність програми не варто.

Discord’ом можна користуватися як в браузері, так і в окремому додатку для PC (Windows, MacOS, Linux). Також є програми для Android і iOS. Дизайн в мобільних додатках хороший і зручний, але все ж є певні недоліки, які, можливо, в майбутньому будуть виправлені. Стосується це часу завантаження, так як додаток може досить довго завантажуватися.

Логотип ДІСКОРДІЯ

Дизайн самої програми справжня знахідка. Він дуже простий і мінімалістичний. У ньому буквально немає нічого зайвого, що могло б якось заплутати користувача. На ділі створення свого сервера — це зовсім не так складно, як здається. Більш того, це робиться неймовірно легко. Мабуть, Discord можна порівняти з відомою всім і кожному програмою Paint, інтерфейс якої до того простий, що з усім функціоналом можна розібратися за 5 хвилин.

Якщо в цілому говорити про функціонал цієї програми, то він дуже і дуже широкий. Крім серверів, тут можна створювати тимчасові групи для спільної гри або листування на кілька годин, можна і просто грати удвох з другом в публічному чаті (зрозуміло, він тут є). Також можна змінювати аватар, нікнейм, писати різними шрифтами, прописувати команди, додавати ботів і багато-багато іншого.

На ботах хотілося б зупинитися окремо. На свій сервер можна за кілька секунд додати бота з заданими властивостями. У кожного свої функції. SteamBot, наприклад, може кидати в чат найважливішу інформацію про ту чи іншу гру з магазину Steam, а FredBoat ♪♪ β завжди заспіває улюблену пісню в голосовому чаті. Ботів є безліч як для користувача, так і офіційних, встановлюйте будь на свій смак.

Музичний бот в ДІСКОРДІЯ

Дизайн ДІСКОРДІЯ двухтіпний. В налаштуваннях можна вибрати дві палітри кольорів: білий з синім або просто чорний. Якщо розглядати версію для PC, то там все стандартно: довга панель, яка відображає всі онлайн-сервера, зліва панель з голосовими кімнатами, лівіше, в самому кутку тонка панель зі списком серверів, на яких ви перебуваєте. Зверху деякі бонусні перемикачі та команди, посередині текстовий чат. Основний мінус такого дизайну полягає в тому, що він не збалансований. Так, коли бічні меню вузькі і компактні, то текстовий чат і повідомлення з ними занадто великі, тим більше, коли більшість повідомлень не досягають довжини в один рядок (особливо це помітно на великих екранах).

Якщо проводити порівняння з Скайпом, можна сказати, що Discord стане кращим рішенням тільки для геймерів. Все-таки його функціонал і можливості заточені саме для вирішення завдань командних чатів. Тут Skype програє беззастережно і по всіх фронтах. Але для спілкування з родичами або колегами Discord не підійде. В першу чергу тому, що Скайп — набагато більш популярний продукт. Важко нині знайти людину, у якого не було б Скайпу. Друге — якщо використовувати ДІСКОРДІЯ виключно для того, щоб зателефонувати друзям або батькам в інше місто, всі переваги, які пропонує Discord, зникають, і ви, по суті, отримуєте все той же Skype. Тому, якщо ви любите пограти з друзями в онлайні — ваш вибір ДІСКОРДІЯ, а якщо онлайн-дзвінки — це частина вашої роботи, бізнесу або вам просто потрібно зателефонувати поговорити з родичами, найкращим рішенням буде, звичайно ж, Скайп.

Пишіть в коментарях була корисною для вас ця стаття, розкажіть іншим користувачам, що більше подобається саме вам, і задавайте будь-які питання, що цікавлять по темі статті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector