Що краще — Fraps або Bandicam

програма Fraps

Fraps давно зарекомендувала себе серед користувачів і не перестає користуватися успіхом. Завдяки її немудрому інтерфейсу розібратися з настройками програми не складе труднощів навіть новачкові, раніше далекого від створення записів геймплея і скріншотів, зокрема, використання утиліт такого роду. Своєю простотою Фрапс, безсумнівно, краще за багатьох подібних програм і вигідно відрізняється на їх фоні, дозволяючи розпочати роботу без довгих розглядів з меню і налаштуванням.

Вкладка Головне програми Fraps

Вкладка «Главное» програми Fraps

Fraps може функціонувати в згорнутому режимі, а почати записувати відео або робити скріншот можна шляхом натискання гарячих клавіш, встановлених вами в настройках або залишених за замовчуванням.

Вкладка Відео програми Fraps

Вкладка «Відео» програми Fraps

Незважаючи на простоту, програма має достатній функціоналом для виконання свого завдання. Крім того, що все гранично просто і зручно, програма пише відео високої якості, проте будьте готові до пожирання місця на диску немислимого розміру відеофайлами, які не стискуються самою програмою. Так що буде краще додатково обзавестися відеоконвертер, щоб переформатувати ваше відео в більш зручний формат.

переваги:

 • зручність і простота інтерфейсу;
 • здатність роботи з трея;
 • гарна якість відео;
 • можливість встановити на свій вибір FPS;
 • Вибір формату зображення.

недоліки:

 • великий розмір відеофайлів;
 • в тріал-версії обмежений час запису до 30 секунд.

програма Bandicam

Bandicam не менше зручна програма, ніж Fraps, призначена для тих же цілей. Хтось вважає її краще, але все залежить від вимог, які, безумовно, у кожного свої. Розмір готових відеофайлів значно менший, програма відразу віджимає відео, використовуючи при цьому додаткові ресурси відеокарти, але яскравість відзнятих відео поступається. Bandicam передбачає можливість знімати відеоролики в різних форматах, дозволяє вибирати кодеки, записує кожну запис одним файлом, ніж, звичайно, вигідно відрізняється. Якість, формат відео можна налаштовувати самостійно перед записом. А також є можливість вибирати область записуваного відео, коригувати її розмір на екрані.

Вікно програми Bandicam

Вікно програми Bandicam

Програма Bandicam містить готові шаблони налаштувань, тому якщо ви знімаєте ролик для YouTube, то краще буде відразу виставити стандартний формат відео Ютуб (720p / 1080p). А також є можливість додавання власного логотипу в відеоролик, що буває необхідно для відеоканалу YouTube. Обмеження по функціям для безкоштовної версії Bandicam не жорстко, багатьом вистачає для роботи присутнього в триалі набору, але якщо ви бажаєте ще розширити спектр опцій, можна придбати повну версію на офіційному сайті. Ціна її, звичайно, досить висока, близько 40 доларів.

переваги:

 • низька вага відеофайлів при невеликій втраті якості;
 • невисокі вимоги до характеристик комп’ютера;
 • великий набір функцій;
 • можливість вибору формату відео, кодеків;
 • зручне меню програми.

недоліки:

 • лаги в роботі на деяких комп’ютерах;
 • в тріал-версії можливість захоплення відео до 10 хвилин.

Bandicam чудово підходить для комп’ютерів з обмеженим вільним місцем на жорсткому диску і невеликою оперативною пам’яттю. Fraps ж варто встановлювати тим, для кого має значення тільки високу якість, незважаючи на розміри.

Підводячи підсумки, можна констатувати, що при виборі того чи іншого софта найкраще виходити з власних уподобань, тому як то, що для одного користувача може бути важливим, для іншого не буде мати абсолютно ніякого значення.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector