Що цікавого пропонує «Тінькофф Мобайл», кому варто підключитися, а кому це не вигідно

Що цікавого пропонує «Тінькофф Мобайл», кому варто підключитися, а кому це не вигідно

Після запуску «Тінькофф Мобайл» в соцмережах мені задали непристойно велика кількість питань про те, що ж цікавого пропонує новий віртуальний оператор. Чи то у людей високий інтерес до цієї теми на тлі гарного банківського продукту, то чи всі інші оператори набридли — не зрозуміло. На презентації про всяк випадок я взяв тестову SIM-карту, тим більше що в рамках заходу до неї видали в якості бонусу 3 тисячі рублів на рахунок і 50 ГБ трафіку в міжнародному роумінгу. Правда, не дуже ясно на яких умовах: чи то поки не витрачу, то чи дали ненадовго і скоро відберуть. Чому можуть відібрати? Наприклад, тому що у оператора є дивовижна акція щодо подвоєння першого платежу для нових клієнтів на суму до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Правда, якщо прочитати додаткові умови на сайті, то з’ясується, що отриманими в подарунок грошима абонент може розпоряджатися лише перші 50 днів. Потім вони благополучно згоряють. Єдиний нормальний варіант витратити всі бонуси — після отримання SIM-карти звалити в відпустку і нестримно палити трафік в міжнародному роумінгу. Або хоча б поїхати в Крим — благо, там теж діють особливі умови тарифікації. Втім, дивні правила привітального бонусу — один з небагатьох явних косяків «Тінькофф Мобайл». Новий віртуальний оператор все-таки можна розглядати для підключення, хоч і з деякими застереженнями.

Якщо потрібен класний номер

При замовленні SIM-карти додаток «Тінькофф Мобайл» пропонує вибрати звичайний номер або красивий за ціною від 490 до 100 000 рублів. Оскільки оператор тільки-тільки починає працювати, дефіциту хороших варіантів немає. У кожній ціновій категорії є дійсно класні номери, але є і відверто дивні комбінації. Одному Олегу зрозуміло, як деякі поєднання цифр можуть вважатися «красивими» і коштувати грошей. Втім, якщо докласти трохи зусиль, то навіть не доходячи до верхніх цінових сегментів номерів (явно орієнтованих на бізнес) є шанс зайняти дійсно гарний номер. Наприклад, на наступний ранок після запуску всього за 490 рублів можна було взяти бадьорий «500-70-90». У цей момент я дуже пошкодував, що маючи на руках SIM-карту можна змінити номер. Така послуга в описі тарифу як би заявлена, але в додатку поки не реалізована.

Якщо хочеться в подорож без туристичної SIM-карти

«Тінькофф Мобайл» зміг запропонувати цікаві умови в міжнародному роумінгу. Наприклад, гігабайт інтернету в Європі коштує 999 рублів, а для коротких поїздок можна підключати невеликі і дешеві добові пакети. У різних країнах ціни на трафік відрізняються і можуть бути вище, але в середньому виглядають непогано. З вхідними викликами теж все нормально — за 59 рублів на добу абонент отримає 30 хвилин розмов. Крім того, «Тінькофф Мобайл» справедливо працює по відношенню до забудькуватим користувачам. В інших країнах у вас не будуть відразу списувати гроші за інтернет, а запропонують самостійно вибрати і активувати відповідний пакет трафіку. Якщо він закінчиться, оцінити необхідність черговий витрати грошей і продовжити доступ також потрібно вручну — потрібно автоматично підключення наступного пакета немає.

Тінькофф Мобайл

Якщо потрібна друга SIM-карта і хочеться заощадити

Як SIM-карти для другого смартфона «Тінькофф Мобайл» здається мені ідеальним варіантом. Принаймні, саме в такій ролі я і планую використовувати цю картку. Завдяки гнучкості конфігуратора можна підібрати оптимальний варіант за мінімальні гроші і не платити за зайві послуги. Наприклад, абсолютно точно для другої SIM-карти мені не потрібні голосові дзвінки та SMS, а раз не потрібні — їх можна взагалі не підключати. Також мене не цікавлять великі пакети інтернету, оскільки основна SIM-карта у мене Yota з безлімітом. В принципі, я можу взагалі не брати пакет трафіку і підключити тільки безліміт для соцмереж і месенджерів. У разі чого, завжди буду на зв’язку, а платити доведеться трохи більше ста рублів на місяць.

Пакети інтернету починаються від 2 ГБ за 149 рублів і доходять до повного безліміту за 999 в місяць. Починати розглядати ці пакети я раджу саме з мінімального обсягу, оскільки є дешеві опції безліміту для додатків. 59 рублів на місяць коштує доступ до основних мессенджерам (Telegram, WhatsApp, Viber, Facebook Messenger, iMessage і TamTam), стільки ж потрібно платити за безліміт для соцмереж (VK, Facebook, Instagram, Tinder, Однокласники, Twitter і Snapchat), в цю ж суму обійдеться доступ до музичних сервісів (Apple Music, Яндекс.Музика, Google Play, Shazam, BOOM, Soundcloud і Zvooq). Відеосервіси коштують дорожче — за 159 рублів не буде тарифікуватися трафік YouTube, Twich, iTunes Video, Google Play Фільми, Rutube і Vimeo.

В принципі, для використання «Тінькофф Мобайл» в якості другої SIM-карти багатьом вистачить пари опцій безліміту для додатків — наприклад, соцмереж і месенджерів. Тоді абонентська плата вийде всього 118 рублів на місяць, а пакети хвилин і трафік можна взагалі не брати. Непоганим варіантом також здається пакет з 2 ГБ трафіку і одна з опцій безліміту в додатках — це буде коштувати 208 рублів на місяць і при наявності основної SIM-карти легко покриє більшу частину потреб користувача.

Тінькофф Мобайл

Що ще потрібно знати про «Тінькофф Мобайл»

У «Тінькофф Мобайл» є безліміт всередині мережі, немає роумінгу по Росії, і можна перейти зі збереженням номера. До рахунку автоматично випускають віртуальну банківську карту для покупок, а якщо покласти більше 1000 рублів, на залишок нараховують 6% річних. Простіше і зручніше оформити SIM-карту через сайт або додаток, кур’єр безкоштовно доставить її протягом трьох днів (але поки тільки в межах Москви і області, а також Пітері). Окремої пропозиції для планшетів та інших пристроїв у «Тінькофф Мобайл» немає — маючи можливість не підключати пакет хвилин та безлімітні SMS, сенс в окремих тарифах тільки для даних втрачається.

Кому «Тінькофф Мобайл» може не підійти

В першу чергу, нового «виртуала» не оцінять ті, хто на перше місце ставить покриття, особливо за містом. «Тінькофф Мобайл» працює на мережах Tele2, так що обов’язково потрібно тримати в голові відсутність підтримки 2G мереж, а всі інші особливості, переваги і недоліки нічим не відрізняються від «батьківського» оператора. Розглядаючи «Тінькофф Мобайл» в якості основної SIM-карти варто уважно оцінити свої щомісячні потреби, вибрати їх в конфігураторі і порівняти підсумкову ціну з пропозиціями інших операторів. Якщо говорити про мінімальні запитах, коли не потрібні SMS, голосові виклики та великі обсяги трафіку, «Тінькофф Мобайл» може виявитися виграшним пропозицією, але якщо брати середні і топові пакети, деякі тарифи інших операторів (в тому числі Tele2) можуть відмовитися більш вигідними. Також нового віртуального оператора можна рекомендувати тим, хто націлився на варіант безлімітного трафіку за 999 рублів на місяць і планує використовувати цю опцію, щоб «роздавати» інтернет на інші пристрої. Поки режим модему працює у «Тінькофф Мобайл» без обмежень, але на початку 2018 року ця зроблять платною опцією.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector