Як отримати 500 рублів (або навіть більше) на рахунок МТС

МТС Cashback

Оператор стільникового зв’язку МТС залучає абонентів до запущеного недавно сервісу МТС Cashback, роздаючи пристойну винагороду.

Використовуючи МТС Cashback, можна отримувати назад частину грошей, витрачених на покупку будь-яких товарів або оплату послуг, проте МТС платить додаткові гроші за перше використання цього сервісу, а також за залучення інших користувачів по реферального схемою.

Як вичавити з МТС Cashback максимальний прибуток:

  • Зайдіть в особистий кабінет МТС і зареєструйтеся в сервісі МТС Cashback. За перше використання сервісу вам зарахують 300 рублів.
  • Заповніть профіль. За це платять 15 рублів.
  • Підключіть будь-яку послугу МТС і відразу вимкніть її. Ви заплатите за день використання, а повернення складе 50% від місячної плати.
  • Перейдіть з МТС Cashback на AliExpress, купите якийсь товар вартістю від 2 рублів і підтвердіть, що вам його доставили (можна відразу ж після відправки, якщо товар не особливо цінний). Ви отримаєте назад 50% від його ціни.
  • Поділіться своїм реферальним кодом з друзями або зареєструйтеся за нього самостійно з іншого номера — після здійснення покупки на обидва номери буде зараховано по 100 рублів.

Таким чином можна з мінімальними витратами отримати від МТС близько 500 рублів на свій рахунок, а при використанні реферальной схеми в рази більше. Важливе зауваження: оператор виплатить винагороду за перше використання сервісу тільки в тому випадку, якщо ви зробили якусь покупку. Те ж саме стосується винагороди за залучення інших користувачів — ви не отримаєте його до тих пір, поки з залученого вами номера не буде оплати.

Отриманий Кешбек можна витратити на оплату послуг зв’язку МТС, а також на покупку аксесуарів магазинах оператора.

iGuides в Telegram — t.me/iguides_ru

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector