Samsung Galaxy S8 зможе Самсунг відновити репутацію. Характеристики

s8
Після припинення робіт над Note7 компанією Samsung, користувачі будуть очікувати багато від наступного ведучого пристрою — Galaxy S8. Особливо після того що сталося і з чим компанія Samsung буде дуже довго боротися. Але проблема Самсунг не в тому, що вони допустили у продаж смартфон який не справлявся з охолодженням, а в тому що вони повинні були заявити чітко і виразно, це єдина модель і більше таких моделей — немає.

Тут хотілося б трохи встати на захист компанії за допомогою невеликої алегорії. Таке дуже часто відбувається у лікарів, молодий лікар проходить інтернатуру виписує хворому не ті ліки, а потім пацієнту стає все гірше і гірше і даний молодий лікар запам’ятовує свою помилку на все життя. І більше таких помилок допускати не буде. З цієї причини очікувати точно такий же помилки від самсунга наступних моделей нам не бачити.

Чи буде новий S8 революційно від інших смартфонів такого ж класу

І хоча ще не було витоків апаратних засобів, фабрика чуток виробляє у великій кількості новини без ознак зволікання. Але якщо підійти до цього питання більш цинічно, то можна з упевненістю сказати, навіть збільшення обсягу оперативної пам’яті або установки більш швидкого процесора не змінять смартфон, щоб всі забули про минулі невдачі. Тому очікувати, що Самсунг в наступному році зробить чудо — не має сенсу. І якщо ви зараз є володар S7, то краще прикупити зараз чохол samsung s7 edge, щоб оновити свій девайс і спокійно чекати кардинальних змін не тільки в смартфонах Samsung, а в усій індустрії телекомунікацій.

Які характеристики відомі або частково відомі на даний момент

Деякі нові дані, виявлені TechTastic на Weibo, свідчать, що для S8 представлять на вибір сховище на 256 ГБ, хоча в той же час є дані, що це інформацію недостовірною. Але в той же час буде це 64 ГБ або 256 — істотних змін поки не спостерігається. І ще невідомо, чи призначене це стати стандартним розміром або розширеним варіантом. S8, як також відомо що S8, йде з 6 ГБ RAM. Це хороше рішення, навіть якщо розглядати S7 з TouchWiz.

Можна згадати, що від Note7 теж очікували 6 ГБ на борту, тому коли компанія оголосила, що у гаджета будуть ті ж самі компоненти, що й у S7, випущеного раніше в цьому році, велика кількість користувачів були здивовані.

Таким чином, передбачається, що у S8 будуть обтічні форми і вдосконалена камера, як згадано самим Samsung, оптичний сканер відбитків під екраном, подвійна камера на старшої моделі, чутливість до натиснення, яка, як кажуть, замінить ємнісні клавіші і фізичну домашню кнопку в цілому , а також сканер райдужної оболонки.

Якщо Samsung вдасться втілити все вищезгадане і зберігати вартість на рівні обох S7, пропозиція буде неперевершеним. Ну, і не варто забувати про поліпшеному контролі якості, адже корейці як це було сказано вище вже не дозволять ще одне фіаско в дусі Note.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector