Розумні плейлисти в Яндекс.Музиці — що це і як їх використовувати?

Не так давно «Яндекс» додав в стрімінговий сервіс «Яндекс.Музика» нову функцію — розумні плейлисти, що допомагають в виборі відповідних композицій.

Збірки треків в таких списках відтворення формуються з урахуванням смаків і уподобань конкретного користувача за допомогою спеціального алгоритму. Залежно від того, наскільки активно він слухає музику в цьому сервісі, йому може бути доступно від однієї до чотирьох добірок: «Плейлист дня», «Дежавю», «Прем’єра» і «Схованка».

«Плейлист дня» складається щодня з треків на основі уподобань користувача, а решта плейлисти змінюються раз на тиждень. У «Дежавю» включені старі треки, які користувач жодного разу не слухав в «Яндекс.Музиці», хоча вони можуть збігатися з його перевагами. У «Прем’єру» потрапляють нові треки схожою стилістики, а плейлист «Схованка» призначений для слухачів з великою фонотекою — він містить треки, які вони додали в свою колекцію, але ще не встигли послухати або слухали дуже рідко.

Ці плейлисти можна додавати в особисту колекцію, а також завантажувати на пристрій для прослуховування без з’єднання з інтернетом.

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector