«Дом.ги» підняв ціни. Як зберегти колишній тариф?

Дом.ру

Провайдер «Дом.ги» сповістив своїх клієнтів про майбутнє підвищення цін на більшості тарифних планів. З 1 червня ціни виростуть в середньому на 10%.

Підтримка «Дом.ги» пояснила збільшення абонентської плати «загальною ситуацією на ринку», а також «необхідністю модернізації мереж та оновлення обладнання». Деякі користувачі вирішили, що провайдеру необхідні додаткові кошти на закупівлю обладнання для зберігання трафіку по «закону Яровий», який вступить чинності 1 липня 2018 року.

Нинішнє підвищення цін у «Дом.ги» — друге з початку 2018 року. У квітні провайдер вже збільшив вартість послуг в деяких регіонах на 10%, пояснивши це необхідністю надання якісних послуг при збільшених витратах на обладнання, контент і модернізацію мереж.

Як заощадити, якщо ціни ростуть? Не забувайте, що існує лайфхак, за допомогою якого можна спробувати змусити провайдера знизити абонентську плату особисто для вас. Для цього потрібно письмово звернутися в підтримку, показати більш вигідні пропозиції конкурентів і розповісти про своє бажання піти до одного з них, якщо компанія не запропонує вам подібні умови.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector