Що нового в Android 8.1

25 жовтня компанія Google випустила тестову версію оновлення Android 8.1. Зараз цей апдейт доступний тільки смартфонам Pixel першого і другого поколінь і двом останнім моделям Nexus, а його повноцінний реліз відбудеться в грудні 2017 року. Що нового принесе Android 8.1?

повідомлення

В Android Oreo реалізована економія енергії, через яку повідомлення від додатків приходять не відразу, а з затримкою і відразу по кілька. Через це смартфон може раптово запустити кілька десятків звукових сповіщень, що дуже неприємно на слух. В Android 8.1 з’явилося обмеження — не більше одного повідомлення в секунду.

Wi-Fi в сплячці

Пропала опція, що дозволяє тримати Wi-Fi активним весь час, поки пристрій знаходиться в сплячому стані. Ймовірно, це зроблено для того, щоб продовжити час автономної роботи смартфонів.

калібрування

З налаштувань для розробників прибрана опція, яка давала можливість вибирати колірний спектр і проводити калібрування екрану. Швидше за все, в майбутньому ця опція повернеться, але буде перенесена в загальні настройки екрану.

теми

Перемикання між темною і світлою темою оформлення в залежності від встановлених шпалер тепер доступна всім смартфонам, а не тільки на Pixel 2 і Pixel 2 XL. В Android 8.1 також доданий інструмент, за допомогою якого управляти темами можуть сторонні лаунчер.

Пошук в настройках

Кнопку пошуку в налаштуваннях (зліва) замінила пошуковий рядок.

Меню відключення

З’явилося нове меню відключення з опцією перезавантаження і відправки повідомлення про баги.

Заряд Bluetooth-пристроїв

У кнопках швидких дій і а системних настройках з’явилася інформація про рівень заряду Bluetooth-пристрої, з яким у смартфона встановлено з’єднання. Ця інформація дозволяє визначити, чи потребують бездротові навушники в зарядці або їх батареї вистачить ще надовго.

пасхалка

Замість старої пасхалка (зліва) з’явилася нова — з печивом Oreo. Восьминіг нікуди не пропав. Щоб побачити пасхалка, перейдіть в «Налаштування»> «Система»> «Про телефоні» і кілька разів натисніть на версію Android, а потім протягом декількох секунд утримуйте палець на екрані.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector