Розпочніть фітнес-конкурс серед друзів компанії Samsung Health

Коли ви намагаєтеся відповідати, дружня конкуренція може значно полегшити вашу мотивацію. Samsung Health має відмінну функцію, щоб кинути виклик друзям і навіть незнайомим людям, щоб отримати захоплення від рутинної підготовки.

Надійна фітнес-програма, раніше відома як S Health, пропонує глобальні виклики, до яких ви можете приєднатися, щоб побачити, наскільки добре ви поєдналися з мільйонами інших користувачів, а також дозволити вам кинути виклик вашим друзям і родичам, щоб жорстоко розраховувати на дуелі, щоб зробити конкуренцію набагато більш особисті. Зрештою, і ти, і твій друг підеш наверх, залишаючись у формі, незалежно від того, хто переможе.

  • Встановити Samsung Health на будь-якому пристрої Android (Google Play Store)

Введення в глобальну проблему проста: натисніть вкладку «Всього» в нижній частині головного меню Samsung Health, потім натисніть «Приєднатися» у будь-якій з доступних проблем. Але складніший виклик другові трохи складніше, тому я опишу процес, описаний нижче.

Крок 1. Додайте друга

Щоб створити виклик підрахунку рахунків, потрібно спочатку додати друзів до облікового запису Samsung Health. Щоб почати, відкрийте програму, щоб запустити, і торкніться вкладки «Всього» внизу, потім натисніть кнопку «Друзі».

У вас буде два варіанти. По-перше, якщо у вас є ідентифікатор Samsung вашого друга, його можна додати вручну, натиснувши кнопку «ID» на сторінці «Друзі». Потім введіть адресу електронної пошти, пов’язану з обліковим записом Samsung вашого друга, і дотримуйтесь інструкцій, щоб додати їх до свого списку друзів.

Ви також можете додати друга, переглянувши його QR-код. По-перше, попросіть друга відкрити Samsung Health на вашому телефоні, перейдіть на вкладку «Together», потім виберіть «Friends» і виберіть «QR code». Ви зробите те ж саме на своєму телефоні, а потім попросіть їх вибрати вкладку «Мій QR-код», щоб відобразити свій код, який потім можна сканувати, щоб додати його як друга.

Крок 2. Запросіть друга прийняти запрошення

Надіславши запрошення до друга, надішліть його на вкладку «Разом» програми Samsung Health, а потім натисніть кнопку «Друзі». Тут слід вибрати «Рекомендовано», а потім натиснути «Додати» у правій частині імені.

Крок 3. Створіть виклик 1 на 1 (або приєднайтеся до нього)

З оседланим другом, шлях тепер зрозумілий, щоб створити індивідуальний виклик. Поверніться на сторінку «Всього» в Samsung Health і натисніть «Виклик», щоб розпочати товариський матч. Потім додайте друга, з яким ви бажаєте конкурувати, разом із заголовком Проблеми та кроком до мети. Натисніть «Пуск», коли ви закінчите, і дочекайтеся, коли друг прийме ваш виклик.

Звідти ваш друг повинен натиснути кнопку «Прийняти» в розділі «Виклики» сторінки «Разом», щоб почати матч. Звідти на наступній сторінці буде відображено хід кроку для вас і вашого друга. Для того, щоб бути мотивованим, ви навіть можете натиснути «Nudge» у нижній частині, щоб надіслати друзям заохочувальне (або знеохочуюче) повідомлення, щоб зберегти цікаві речі.

Ця стаття була вироблена під час Android Як «Щорічне здоров’я Спеціальна пропозиція фітнес. Читайте все здоров’я.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector