Розблокування меню «Нові прапори функцій» в Android 9.0 9.0 для зміни налаштувань системи

На Android 9.0 Pie приховано нове меню налаштувань, яке пропонує «прапори» в Chrome на всій операційній системі. Оскільки в даний час це перша версія попереднього перегляду та публічної бета-версії, можливо, це меню повністю зникне, коли стабільна версія нарешті буде випущена, але вона також може залишитися в поточному прихованому стані, в якому ви повинні її розблокувати.

Після розблокування меню нового прапора ви можете налаштувати деякі параметри налаштувань на Android Pie назад до їх версії Android. Еквіваленти Oreo, включаючи меню батарей, підключені пристрої та вибрані часові пояси. Ви також можете перевірити кілька нових параметрів інтерфейсу користувача, наприклад, перероблений розділ «Інформація про телефон».

 • Не пропускайте: кнопки гучності на Android P За замовчуванням керуйте медіа

Крок 1. Увімкніть параметри розробника

Щоб переглянути нове секретне меню «Функціональні прапори», потрібно ввімкнути опцію «Параметри розробника». Цей процес дещо відрізняється від попередніх версій Android завдяки новому інтерфейсу Android Pie, але це майже те ж саме. Якщо вам потрібна допомога, ознайомтеся з посібником нижче.

 • Додаткова інформація: Розблокувати параметри розробника на Pixel в Android P.

Крок 2. Знайдіть прапорці функції

Надавши параметр «Параметри розробника», поверніться до меню «Система», виберіть «Параметри розробника», а потім натисніть «Функція Flag» у розділі «Налагодження», щоб відобразити всі прапори, які можна ввімкнути у всій системі. або вимкнено. У погляді програміста було вісім прапорів, тоді як публічна версія скоротилася до шести, і їх включення зробило їх реальними та виключеними — помилковими.

Крок 3: Весело перевіряючи, що відбувається

Тепер, коли у вас є доступ до цього меню, ви, мабуть, дивуєтеся, що робить кожен із цих елементів. Ось короткий список відмінностей між включенням / виключенням.

 • settings_about_phone_v2: Якщо встановлено значення «false», воно виглядатиме нормально. Налаштуванням «true» буде переміщено параметр «Про телефон» у верхній частині меню «Система», а коли його буде натиснуто у верхній частині, з’явиться повідомлення «Мій телефон», яке буде вказано нижче. Тут набагато більше, і навіть розділ «Додатково» містить більше.

False (ліворуч) і true (праворуч).

 • settings_bluetooth_while_driving: Якщо в налаштуваннях «Підключені пристрої» в налаштуваннях «Connection preferences» встановлено значення «false», нічого не буде показано. Установка «true» додасть перемикач «Використовувати Bluetooth під час керування», який вимкнено за замовчуванням. Увімкнення цього параметра автоматично вмикатиме Bluetooth під час керування.

False (ліворуч) і true (праворуч).

 • settings_connected_device_v2: Цей прапор зник у наступній бета-версії, але у випадку, якщо ви маєте старішу версію … Завдяки «true» ви побачите більш просте меню «Connected devices». Налаштування «false» зроблять його схожим на Android Oreo, де всі «налаштування з’єднання», показані вище, доступні негайно. Натискання на «Bluetooth» є таким же, як «Додати пристрій», показане нижче.

Правда (ліворуч) проти помилки (праворуч).

 • settings_data_usage_v2: Невідомо. Незважаючи на те, чи встановлено значення «false» або «true», у меню Android не видно жодних змін. Ми оновимо його, коли отримаємо більше інформації.
 • device_info_v2: Цей прапор зник у наступній бета-версії, але у випадку, якщо ви були старшими … Невідомо. Незалежно від того, чи встановлено значення «true» або «false», у жодному з меню Android не видно ніяких змін. Ми оновимо його, коли отримаємо більше інформації.
 • settings_audio_switcher: Невідомо. Незважаючи на те, чи встановлено значення «false» або «true», у меню Android не видно жодних змін. Ми оновимо його, коли отримаємо більше інформації.
 • settings_zone_picker_v2: за допомогою цього параметра «true», коли ви перейдете до «Date time» у меню налаштувань «System» і вимкнете «Автоматичний часовий пояс», коли ви натискаєте «Виберіть часовий пояс», ви побачите більш детальний перегляд, який зробить «помилкове» повернення Поверніться до свого колега Oreo, де це просто і менш заплутано.

Правда (ліворуч) проти помилки (праворуч).

 • settings__battery__v2: Цей прапор зник у наступній бета-версії, але у випадку, якщо ви запускали стару версію … Завдяки цьому, «true» у вас буде менше інформації в налаштуваннях «Battery», як раніше в Oreo. Передайте його в «False», і ви отримаєте все, що було в Oreo, включаючи доступ до розширеної статистики та індивідуального використання програми.

Правда (ліворуч) проти помилки (праворуч).

 • settings_battery_display_app_list: Якщо встановлено значення «false», вигляд налаштувань «Battery» (Батарея) буде виглядати так само вище, незалежно від того, чи встановлено значення bbattery_virtual до true або false. Однак, якщо ви встановите цю опцію на «true», ви отримаєте список системних ресурсів у «настройках батареї», але тільки якщо true_battery_v2.

False (ліворуч) і true (праворуч).

Як я вже згадував раніше, це меню може зникнути, коли публічна версія Android P покаже пікселі та інші смартфони. Багато з цих варіантів, ймовірно, перевірені і чекають на отримання зворотного зв’язку, що найкраще враховується в остаточній версії, але це не означає, що це приховане меню зникне, і ми застрягнемо через те, що вони вибирають. для нас. Покаже тільки час.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector