3 Булеві пояснення щодо проблем з акумулятором Pixel і Nexus Google

Починаючи з жовтня, у багатьох користувачів Nexus 6P виникла помилка, яка призвела до повністю вимкнення телефону, хоча 20% або більше батарей залишилося.

На цьому тижні декілька власників Pixel і Pixel XL почали повідомляти про ту ж саму проблему, тому здається, що проблема з акумулятором зараз впливає на більш ніж один пристрій.

1. Вік батареї

Поточні смартфони використовують літій-іонні батареї, які, як відомо, мають ознаки старіння через рік.

Іншими словами, старша батарея не має стільки навантаження, скільки раніше, і вона не здатна задовольнити попит на ваш телефон на електроенергію, як це було раніше.

Це, безумовно, може бути частиною проблеми Nexus 6P, яка була випущена більше року тому.

Існує кілька твердих доказів, що підтверджують це.

Але це не пояснює, чому одна і та ж проблема могла статися на Pixel і Pixel XL.

2. Погодні умови

Літій-іонні батареї містять делікатну і летючу суміш хімічних речовин, призначених для зберігання електронів, які в кінцевому підсумку подають наші портативні пристрої.

Батарея, розроблена для роботи на повній потужності при температурі близько 80 ° F, генерує лише 50% потужності при 0 ° F.

Отже, повернемося назад і подумаємо про проблему з акумулятором Google.

Цілком імовірно, що холодна погода може бути пов’язана, принаймні, з деякими з цих дефектних заяв щодо батарей.

3. Android Нуга

Після повідомлення про перші проблеми з акумулятором, Google тільки почав впроваджувати останню прошивку — Android 7.0 Nougat.

Більш того, система оновлення, впроваджена Google, практично ідеально адаптується до потоку звітів про проблеми з акумулятором.

Однак, пристрої Pixel, що постачаються з попередньо встановленою версією Android Nougat, зайняли два місяці до повідомлення про перший набір проблем з акумулятором.

У нас є теорія, що оновлення Android Nougat містило помилку програмного забезпечення, яка якось викликала фізичне пошкодження акумулятора Nexus 6P, що пояснює, чому повернення до Marshmallow не вирішує проблему.

Всі ці потенційні пояснення мають свої недоліки.

Правда, як завжди, ймовірно, лежить десь посередині.

Зрештою, лише у Google є ресурси, щоб знайти справжній корінь проблеми, але ми зв’язалися з командою PR, і нам сказали, що вони тільки починають стежити за справою, тому ми не очікуємо незабаром офіційної резолюції.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector