Як відновити вертикальне меню останніх додатків на Galaxy на Android

Оновлення Android 9-Balls принесло багато візуальних змін, деякі з яких трохи нагадують iOS. Є нові елементи керування для жестів, які добре, але є й такі речі, як годинник, що виправдовує ліворуч, і те, що останнє меню програми зараз прокручується горизонтально, а не вертикально. На щастя, Samsung дав нам можливість відновити класичний стиль Android.

Горизонтальні, останні програми можуть виглядати красиво, але менш функціонально. Коли це меню було вертикальним, можна чітко бачити останні п’ять застосованих програм, щоб можна було легко повернутися до одного з них. Але оскільки телефони вище, ніж широкі, завдяки цьому меню прокрутка горизонтально означає, що ви можете бачити тільки одну або дві нещодавно використовувані програми. За допомогою одного з кращих додатків Samsung ви зможете відновити систему до стану, в якому вона була.

  • Не пропустіть: Перемістіть годинник вправо в Галактику на Android 9

Крок 1: Встановіть Good Lock 2019

Перш за все, знайте, що він працюватиме, лише якщо у вас є пристрій Samsung Galaxy з оновленням Android 9 Pie (One UI). Цей метод не працює на інших пристроях.

Щоб розпочати роботу, перейдіть до магазину Galaxy Store (знайдіть цю програму в ящику програми), потім знайдіть «Good Lock» та встановіть його. Це власна програма від Samsung і дуже корисна для зміни всіх дрібниць в Galaxy.

  • Посилання на магазин Galaxy: хороше блокування (безкоштовно)

Після встановлення перевірте ящик додатку. Переконайтеся, що ви маєте версію «Good Lock 2019» замість «Good Lock 2018». На момент написання цієї статті Good Lock 2019 не був реалізований у всіх регіонах і пристроях. Варто відзначити, що Galaxy S10 все одно отримає версію Good Lock 2018, яка не працює з цим модемом. Нічого не можна зробити, крім очікування, якщо це так, але Samsung повинен оновити Good Lock в найближчі тижні для користувачів S10.

Якщо ви не використовуєте S10, але у вас все ще є версія Good Lock 2018, оновлення, напевно, ще не прийшло у ваш регіон. Ви можете спробувати завантажити версію 2019 за посиланням нижче, але деякі користувачі повідомили, що вона не працює, тому вам, мабуть, доведеться чекати, як користувачі S10.

  • APK Посилання: Good Lock 2019

Крок 2: Встановіть програму зміни пристрою

З встановленим Good Lock 2019, інше досить просто. Відкрийте програму Good Lock у вікні програми, а потім торкніться плагіна зміни задач «Task Changer». Ви перейдете на сторінку інсталяції модуля зміни завдань, натисніть кнопку «Встановити».

Крок 3: Перехід назад до вертикалі

Тепер відкрийте Good Lock і повторно виберіть «Task Changer» — на цей раз інтерфейс плагіна повинен відкритися. Натисніть перемикач поруч із пунктом «Не використовується», щоб увімкнути його, а потім виберіть «Тип макета». Виберіть «Список» з підказки і все готово!

Тепер ваше останнє меню програми знову буде розташоване вертикально. Анімація навіть рідина, коли плитки зникають і зникають, і ефект відбиття при прокручуванні. Ви можете пересуватися по вертикалі, щоб побачити більше додатків (хоча на більшості телефонів Galaxy можна побачити п’ять додатків одночасно), також можна провести пальцем вліво або вправо, щоб видалити програму зі списку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector