Прошивка роутера TP-LINK TL-WR841ND

Цей роутер користується великим попитом серед користувачів. Його цінують за надійність сигналу, безліч корисних функцій і розумну вартість. Щоб прилад працював з найбільшою ефективністю, фахівці радять користуватися останнім варіантом прошивки для TP-LINK TL-WR841ND.

Особливості прошивки TP-LINK TL-WR841ND

Щоб роутер працював без збоїв, потрібно регулярно перевіряти і встановлювати оновлення ПЗ

переваги прошивки

Є ряд проблем, виправити які може тільки оновлення прошивки. це:

  • зависання пристрою;
  • неправильна робота (наприклад, раптовий «обрив» Wi-Fi);
  • дані передаються не так швидко, як вказує розробник;
  • VPN-з’єднання не встановлюється;
  • при автоматичній настройці TP-LINK TL-WR841ND не підтримує DHCP служба.

Бувають і інші нюанси, і у всіх цих випадках допомагає установка нової прошивки.

Пошук прошивки

Прилад конфигурируется виключно через свій інтерфейс. Все, що вам необхідно — вписати 192.168.0.1. На наступному етапі важливо правильно заповнити поля login / pass (admin / admin підходить для нових маршрутизаторів). Якщо використовувати ці дані для авторизації не вдалося, виконайте скидання параметрів, на десять секунд затиснувши reset.

Пошук апаратної версії обладнання

В основному вікні інтерфейсу можна знайти вкладку «Стан», де прописується версія пристрою і ПО. Вивчивши назву своєї моделі, перейдіть на сайт фірми-розробника. Тут, в розділі «Завантаження» слід вибрати свою модель і завантажити файл, розташований в самому верху списку (він, звичайно, найновіший).

Завантаження файлу з оновленнями

Якщо Ви встановлюєте файл оновлення, призначеного для іншого роутера, ви ризикуєте назавжди зіпсувати працездатність TP-LINK TL-WR841ND. У разі такої помилки рекомендуємо відразу ж нести обладнання в сервісний центр (є можливість, що досвідчені фахівці впораються навіть з такою безладдям).

Потрібно впевнитися, що ви вибрали правильно найменування моделі? Переверніть роутер, і вивчіть етикетку, розташовану на дні. Тут також буде вказана версія вироби.

Версія маршрутизатора на етикетці

установка прошивки

Удосконалити роботу TP-LINK TL-WR841ND не важко, все відбувається в кілька натискань. Краще відразу записати свої настройки, щоб після прошивки можна було швидко відновити потрібну конфігурацію. Можна задіяти і альтернативні варіанти — зберегти файл з настройками (така опція також передбачена в інтерфейсі), або ж зробити скріншоти. Резервну копію роблять в однойменному пункті підменю розділу «Системні інструменти». У файлі config.bin записані всі необхідні настройки.

Створення резервної копії налаштувань

Якщо вам вдалося роздобути ПО для TP-LINK TL-WR841ND з сайту розробника, розархівуйте його на ПК в зручне місце. Перед прошивкою слід встановити кабельне з’єднання (ніколи не оновлюйте техніку за допомогою бездротової технології Wi-Fi). Рекомендуємо підключити роутер до ДБЖ, щоб процес оновлення не обірвався через неполадки з електромережею.

Ще одна деталь — від’єднайте провід провайдера від роутера, це може перешкодити налаштувати виріб правильно.

Потім клікніть на пункт «Оновлення вбудованого ПЗ» і виберіть файл з * .bin розширенням. Залишилося клікнути по клавіші «Оновити» та, процедура прошивки почнеться.

Вибір файлу з прошивкою

Все це займе два-три хвилини. Чи не рекомендуємо в цей час міняти що-небудь в роутері TP-LINK TL-WR841ND або ПК. Після завершення оновлення, прилад виконати самостійну перезавантаження.

Оновлення ПО маршрутизатора

Залишилося тільки повернути колишні параметри, скориставшись формою відновлення в інтерфейсі. TP-LINK TL-WR841ND готовий виконати всі запити!

Рекомендації від досвідчених користувачів: якщо робота пристрою не налагодилася навіть після установки найсвіжішого ПО, спробуйте відкотитися трошки назад, тобто завантажити старий варіант прошивки. В окремих випадках виробник не встигає налаштувати нову прошивку для стабільної роботи, в ній можуть бути недоліки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector