Послуга лайф 125 смс як відключити і чи варто їй користуватися? —

смс від лайф
Дана послуга, а саме 125 смс від лайф надає можливість відправляти на номери всіх мобільних операторів України 125 смс і так як це платна послуга вартість становить — 15 грн. Але з певними умовами використаннями.

Умови користування послугою 125 смс.

  • Дані смс надаються Вам тільки на 30 днів. Якщо ви не встигли використати всі повідомлення, то після закінчення 30 днів, що залишився кількість смс анулюються.
  • Вартість даної послуги — 15 грн + 7,5% пенсійний фонд.
  • Поки ви не відмовитеся від послуги вона буде продовжуватися автоматично до тих пір поки у вас будуть гроші. Тому якщо Вам не потрібні смс повідомлення або ви знайшли спосіб відправляти смски дешевшим варіантом, то краще дану послугу відключити.

Як відключити послугу 125 смс лайф?

Для відключення послуги відправте смс з текстом 100 VYKL або 125 VYKL на номер 123 і підтвердіть свій вибір.

Також для відключення можна скористатися меню * 123 #, вибравши в текстовому меню — «повідомленнь / Повідомлення» (на момент написання матеріалу — цифра 5), а далі вибрати послугу 125 смс — відключити.

Коли дану послугу краще не підключати?

Якщо ви спілкуєтеся тільки з абонентами лайф, то відправляти смс повідомлення в кількості навіть 20 штук це дуже невигідно, тому як спілкування в мережі безкоштовне. Тим більше що ви можете завжди відправити смс «бомжа» на лайф і абонент отримавши повідомлення передзвонить Вам.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector