Майже безлімітний інтернет для планшета — Водафон Unlim 3g

безлим 3g тариф для планшета
Даний пакет представлений в двох видах, один з назвою Unlim 3G Plus — опис якого перебувати тут, а другий без приставки Plus, тобто Unlim 3G. Відливаються вони абонентською платою — Unlim 3G — 50 гр, а Unlim 3G Plus — 75 грн. Також при відвідуванні сайту Водафон для деяких регіонів компанія Водафон приховує тариф Unlim 3G (з меншою абонплатою), хоча в умовах тарифу сказано, що обидва пакети діють по всій Україні. Швидше за все це аналогічно пакету лайт +, яка не показується в регіонах полтавської, донецької, сумський областей, але підключити його все ж можна.

Вартість послуг в тарифі Unlim 3G

абонплата

50 грн

Для порівняння в Unlim 3G Plus — 75 грн

Дзвінки в мережі Водафон

20 копійок за хвилину

У тарифі plus — безліміт

Дзвінки по Україні

20 копійок за хвилину

У тарифі plus — 100 хвилин

Інтернет

Безліміт (але із застереженням, тому кака на добу максимальна швидкість буде тільки в межах 3 гігабайт, після швидкість автоматично обрізається і не буде перевищувати 800 кілобіт в секунду)

аналогічно

Дзвінки за кордон

1 грн за хвилину на країни Водафон

аналогічно

Смс по Україні

20 копійок за смс

аналогічно

У підсумку можна сказати, що даний пакет не Предназанчен для спілкування і не має цінності в телефоні, смартфоні, тому як безкоштовних хвилин для дзвінків — немає. АЛЕ! Даний пакет дуже добре приживеться для планшета і серфінгу в мережі, трьох гігабайт інтернету досить для того щоб переглядати короткі відео з Youtube, FB, спілкуватися в мережі за допомогою месенджерів. А іноді можна і роздавати WIFI на кілька девайсів.

Як підключити пакет безлімітний 3G для планшета?

Ось тут вже є невелика проблема, тому як для підключення необхідно: «Купити новий пакет з уже увімкненим тарифом». Хоча якщо ви купуєте пакет для планшета, то різниці все одно немає якоїсь там у вас номер.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector