Погода Лайф відключити — СМС (5215)

погода від лайф фото
Про те що компанія Київстар знущається над своїми клієнтами підключаючи різні сервіси включаючи погоду від Київстар. І при цьому все це відбувається без повідомлення користувачів. Відомо вже дуже давно. І коментарі під матеріалом на сторінці http://specialcom.net/mobile-telecomm/pogoda-ot-kievstar-uslugi-kak-otklyuchit-i-sberech-svoi-dengi/ в цьому можуть переконати будь-кого.

Але недавно і компанія Лайф також вирішила підзаробити на своїх же абонентів і щоб не вигадувати велосипед, вирішила зробити все за образом і подобою Київстару. А саме частини абонентів була автоматично підключена погода від Лайф, але все б нічого, якщо дана послуга була безкоштовна, але це ж немає так і вартість місячної підписки варто — 11 грн на 30 днів.

Як відключити погоду від Лайф?

Так як дана інформація абсолютно не має сенсу, і вірити інформації надсилається від компанії лайф — не можна. Тому як в їх сервісах часто закрадаються помилки. Те дану послугу краще відключити.

Необхідно відправити СМС зі словом «СТОП» на номер 5215

Замість висновку хотілося б сказати, що компанія лайф не тільки не становить реальні відомості про погоду. Але навіть не має в своєму розпорядженні базою даних про всі міста. Тому дану послугу можна сміливо зараховувати до розлучень мобільних операторів. Таких як акція МТС 2016 або акція мільйон від київстар.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector