Послуга київстар маячок. Вартість, як підключити і відключити?

Суть послуги маячок від компанії Київстар — це визначення місця розташування заданого номера в межах України. Якщо абонент виїхав за кордон, то відстежити його місце розташування — неможливо. Також неможливо відстежити, якщо абонент відключив телефон. Така послуга є і у компанії МТС Україна, при чому при підключенні спеціалізованих пакетів і послуг, таких як супер сім’я дана послуга у МТС коштує набагато дешевше.

Звичайно ж, не кожного абонента у своїй телефонній книзі ви можете відстежити. Тому як з номера, який відстежується потрібно підтвердити згоду на доступ до місця положення. І послуга створювалася для того щоб зрозуміти де знаходиться Ваша дитина в той чи інший момент часу. Хоча даною послугою користуються і для відстеження дорослих дітей, чоловіків (відстежують дружини), дружин (відстежують чоловіки) і багато інших кому це потрібно. Аж до того якщо Вам попався телефон друга (подруги) під руку знаючи 2 — 3 команди ви можете внести її (його) телефон і надалі за плату в 2 грн коли небудь пожартувати.

Як підключити послугу маячок Київстар.

Активація послуги відбувається автоматично після підключення будь-якого номера відстеження.
Для додавання номера, який ви хочете відстежувати потрібно, відправити запит виду:
— * 147 * 1 * 4 * 38067 ХХХХХХХ #, а після цього протягом 15 хвилин на цей номер перейде смс повідомлення із запитом про те що ви хочете його відстежувати. Для того щоб підтвердити потрібно відправити смс повідомлення з цього номера з текстом DA на номер 5147.

Надалі ви можете відстежувати місце розташування абонента зі службою маячок шляхом запиту — * 147 * 1 * 1 * 38067ХХХХХХХ #.

Для того щоб більш простіше управляти послугою, Київстаром було створено окреме меню маячок яке можна викликати за запитом * 247 #

Як відключити послугу.

Для відключення послуги маячок якщо ви оплачуєте її за запитом досить відключити номера, які ви відстежуєте для цього достатньо скористатися меню маячок, яке викликається за номером * 247 #. Якщо ви оплачуєте послугу як абонентську плату то для відключення слід зателефонувати за номером 477 * 78.

Мінуси і вартість послуги маячок.

Відразу про вартість на момент вересень 2014 підключення послуги можливо за допомогою абонентської плати в 50 копійок в день (без пенсійного фонду в 7,5 відсотків). І ця абонентська плата буде зніматися не залежно від того наскільки ви часто використовуєте послугу.

І другий спосіб це оплачувати кожен запит, який Вам необхідно виконати і коштувати він буде — 2 грн.

Чому не вийти відстежувати будь-якого абонента завжди? А все тому що кожен місяць на номери які ви відстежуєте, буде приходити смс що Ваш номер відстежується абонентом 38067 **** і так далі. Тому зробити відстеження непомітним не вийти.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector