Екстра гроші — чому потрібно відключити!

екстра гроші як відключити фото
У статті як відключити екстра гроші ми розглядали такі питання як:

  • Чому краще не підключати екстра гроші
  • Як відключити дану послугу
  • І чому кредит не важливо, від якого оператора не принесе Вам нічого хорошого. Це стосується і оператора лайф з його послугою лайф кредит і оператора МТС з послугою МТС кредит.

Навіщо Київстар оновлює лінійку непотрібних послуг?

Але компанія Київстар не дрімає і продовжує оновлювати такі послуги як погода від київстар або інші послуги, які не мають ніякої цінності, але при цьому активно «З’їдають» гроші абонентів.

Зачес же Київстар це робить? Відповідь очевидна це вигідно, так само вигідно як проводити передноворічні акції win.kyivstar.ua або як вони її називають СМС на міліон. А вся проблема в тому, що компанія Київстар намагається по максимуму змусити всіх абонентів витратити всі гроші на своїх рахунках. І вихід тільки один придумати такий розлучення, щоб його було менше помітно.

У чому полягає оновлення послуги Кредит Київстар?

Раніше ви могли замовити кредит для свого номера виходячи з розрахунків київстар, зараз же ви можете встановити суму яку можете замовити в кредит, але не більшу ніж дозволить КС.

Для замовлення відправивши USSD запит — * 117 * 1 # — ви отримуєте максимальну суму яку оператор вважає для Вас прийнятною (це залежить від часу використання номера і від кількості грошей які ви витрачаєте щомісяця)

За запитом * 117 *XX #, де XX це сума в гривнях яку ви можете замовити, Ви можете взяти кредит, який для Вас зараз цікавий.

За запитом * 117 * 7 # — ви можете замовити автоекстрім гроші, найнебезпечніша послуга, тому як кожен раз як тільки на Вашому рахунку будуть закінчуватися гроші ви будете їх знову отримувати, АЛЕ !!!!

За все потрібно платити і за кожен виданий кредит і чим він більший тим більше Вам потрібно буде заплатити. Все це добре видно в табличці:

Кількість грошей виданих в Кредит

Плата за кредит залежно від обсягу отриманих коштів

10

2

20

4

40

8

75

15

Як відключити екстра гроші і авто екстра гроші

Для відключення необхідно відправити запит виду

117 * 8 #

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector