Київстар і покемони. У чому полягає обман? Чи можна грати безкоштовно в Pokemon Go

київстар і покемони
На відміну від Лайфсел, компанія Київстар останнім часом йде іншим шляхом і намагається підключити якомога більше клієнтів за допомогою розширення сервісів і збільшення різного спектру послуг. Додавання безкоштовних сервісів в пакети абонплата яких дорівнює 20 грн (київстар розмови) це безперечно шлях до того, що користувачі втечуть з лайфселл і почнуть користуватися Київстар. У той же час якщо порівняти компанію Київстар з Водафон, то Водафон теж пропонує широкий спектр послуг, але за кожну додаткову послуг необхідно платити. Одна тільки послуга Водафон Books чого вартий. Адже для того щоб читати книги на сайті Водафон необхідно платити по 15 грн в тиждень. А київстарівці для всіх тарифних планів пропонують безкоштовних доступ до сервісу mybook — для всіх абонентів.

Київстар і покемони

Теж саме відбулося і з гучної за кордоном грою — Покемон Go. Правда тут компанія Київстар не наважувалася зробити безкоштовний доступ для всіх тарифів, але для абонентів тарифних планів онлайн + і онлайн екстра проводиться акція:

«Підключи один з тарифних планів Київстар онлайн або Онлайн Екстра до 4 лютого і отримай безкоштовний доступ для гри в pokemon GO »

На даний момент невідомо наскільки гра «зайде» серед наших користувачів, але то що гра вимагає крім доступу до мережі ще й включений GPS при цьому нормально і швидко функціонуючий. Внаслідок чого гра розряджає батарею практично будь-якого смартфона за 2-3 години. Тому перед тим як почати грати слід зменшити споживання смартфона на момент гри, а для цього потрібно отримати рут права, щоб видалити або відключити всі невикористовувані програми.

Прорахунки компанії Київстар у грі Покемон Гоу

З огляду на наскільки дана гра була популярна серед користувачів США компанія київстар в дійсно може отримати додаткових абонентів завдяки даній акції. Але … Зараз гра не запущена для користувачів України внаслідок чого ще ніхто не знає скільки вона буде коштувати, коли буде офіційний реліз. У нас є купа інформації про те що є гра, деякі навіть знають як в неї грати, а деякі вже встановили цю гру неофіційно. А підключившись зараз навіть до найдешевшим тарифом — «Київстар онлайн +» з підвищеною абонплатою для Києва — 110 грн і для регіону 2 — 65 грн Вам доведеться платити дану абонплату, щоб пограти в ГРУ, яка офіційно не запущена в Україні. І при всьому при цьому акція закінчується вже 4 лютого.

Виникає питання. Навіщо проводити акцію, від якої немає сенсу?

Відповідь та сама, що і для більшості акцій проведених усіма мобільними операторами. Для того щоб перевести абонентів в більш дорогий тариф і брати з нього більше грошей — щомісяця.

висновок

Перш ніж підключатися до нового тарифного плану слід все уважно вивчити і зрозуміти навіщо оператор намагається Вас перевести. Особливо якщо Вам приходять смс повідомлення про більш вигідних тарифах. У більшості випадків — Ваш тариф є невигідним для оператора, а значить, він вигідний для вас і перехід в новий пакет просто збільшить Ваші витрати.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector