Оптимізація мереж зв’язку: як системний інтегратор допомагає операторам підвищити прибуток

мобільний оператор
Оператори стільникового зв’язку, як правило, вирішують свої завдання без залучення сторонньої допомоги. Але не завжди. Коли справа стосується поліпшення якості послуг, оператори передають ці питання підрядникам — системним інтеграторам. Ці компанії мають у своєму розпорядженні всі ресурси для виконання повномасштабного аудиту мережі, а оператор на підставі отриманого звіту розробляє заходи для її оптимізації.

Про те, як відбувається співпраця з операторами в цій сфері, розповідають інженери компанії «Сучасні технології зв’язку». Це системний інтегратор, який спеціалізується на послугах для операторів зв’язку, операторів широкосмугового доступу, надає телекомунікаційні послуги, орендарям та власникам великих об’єктів загальноміського масштабу.

Виміряти, проаналізувати, структурувати інформацію

Коротко роботу оператора і інтегратора можна охарактеризувати наступною схемою:

  1. Під час аудиту за допомогою високоточної спеціалізованого обладнання та програмного забезпечення інтегратор проводить радіовиміри і всебічно вивчає мережу. Отримані дані збираються в базу для подальшої обробки.
  2. Потім інтегратор аналізує інформацію, використовуючи потужні програмні продукти. Залежно від того, наскільки інноваційним є софт, ідентифікація проблем може здійснюватися або автоматично, або силами інженерів-аналітиків. Системний інтегратор (Москва) «Сучасні технології зв’язку» використовує програми таких відомих в світі розробників, як Anite і Ascom. Тому виявлення «вузьких місць» відбувається без участі фахівців, а це значить, що виключається людський фактор. І клієнт отримує дійсно об’єктивний звіт.
  3. Після аналізу даних формується звіт, який відправляється замовнику. У цьому документі структуровано, максимально наочно надається інформація про стан мережі.

Фахівці оператора аналізують звіт і на його основі розробляють заходи, що дозволяють усунути «вузькі місця» і оптимізувати роботу системи.

оптимізувати витрати

Оптимізація мереж зв’язку пов’язана з витратами для оператора. Але ці витрати обґрунтовані і окупаються досить швидко. Основна причина, по якій оператори звертаються до підрядників — це відсутність технічних і інтелектуальних ресурсів, а також відсутність необхідності в їх придбанні. Устаткування і програмні продукти, що використовуються інтегратором, дорогі, при цьому не потрібні постійно. Щоб зберегти бюджет компанії, оператори наймають підрядників.

У той же час, оптимізація дозволяє оператору поліпшити якість своїх продуктів або вивести на ринок телекомунікаційних послуг нові продукти. Все це збільшує прибуток компанії. І інтегратор грає в цьому ключову роль.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector