СМС реклама з номера 121 МТС. Як відключити і відписатися від сервісу мобільний портал? —

реклама від мтс 121
Останнім часом велика кількість користувачів скаржаться на що приходять смс з різним спамом, рекламою, новинами у вигляді смс повідомлень з номера 121 або ж у вигляді push повідомлень. Для того щоб відключити рекламу мтс у вигляді push повідомлень описано тут. Більш правильна назва цієї реклами — МТС клік.

Але крім цього МТС ще всіляко поширює таку рекламу як погода, новини і так далі з номера 121. Дана послуга входить в групу інформаційно — розважального сервісу Мобільний портал. Найбільша проблема для абонентів МТС це докучливі повідомлення з номер 121 в яких практично не буває сенсу або ж компанія передає вирваний з контексту новини текст і відправляє його Вам. А велика кількість підключених користувачів навіть не здогадуються, яким чином була підключена дана послуга.

Як відключити СМС повідомлення з номера 121

По суті, розбиратися як була підключена послуга — не будемо. Тому як це не має сенсу. Потрібно розібратися, як її відключити.
Черговість набору запитів для відключення послуг мобільний портал

  • * 121 #
  • Далі випадає меню в якому вибираємо пункт 7 — мої підписки
  • Далі вибираємо пункт відписатися — 1
  • Далі вибираємо підписку від якої потрібно відписатися (називатися вона може по-різному, але наше завдання домогтися того щоб в розділі мої підписки залишився тільки одні пункт, а саме 00-назад)

Як це відбувається на практиці

В теорії все просто і відписатися можна за 1 хвилину від всіх підписок мобільного порталу 121, але на практиці все трохи по іншому. Адже при реєстрації в мережі компанія МТС готова Вам особисто передзвонити і запропонувати свої послуги, а при відключенні виникає сотня проблем, з якими ви зіткнетеся.
А саме:

  • Вибираючи пункт відписатися — ви можете потрапити знову в головне меню.
  • Вибираючи пункт з підпискою, ви можете отримати помилку або ж повернутися на той же розділ в якому були до цього.
  • Вибираючи по черзі пункти для відписки — назви підписок можуть змінюватися, внаслідок цього програма на стороні МТС може не справити відписку від новин.

Але турбуватися з цього приводу не варто, тому, як за 5-10 хвилин можна відключити будь-які новини, підключені за допомогою сервісу мобільний портал. Якщо на Ваш запит приходить повідомлення про помилку, ви просто повторюєте попередній пункт і так до тих пір поки не побачите в розділі підписки — «У вас немає активних підписок».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector