Тариф Абсолютна свобода 2018 — Lifecell —


Як ми говорили в недавній статті про загальні зміни в тарифах лайфселл — тарифний план Абсолютна свобода прітерпел найбільше змін. З цієї причини хотілося б з’ясувати тенденцію розвитку оператора і куди він нас хоче привести.

Види тарифних планів Абсолютна свобода

Як і компанія Водафон, лайфселл ділить свої тарифи на «розміри» S M і L. Варто відзначити, що всі три тарифні плани в лінійці свобода мають одні і ті ж послуги, а відрізняються лише кількістю наданих гігабайт 7, 15 і 20 гігабайт інтернету відповідно.

А так як тариф абсолютна свобода підключати заради використання інтернету — безглуздо, тому як якщо Вам потрібен інтернет, то краще і правильніше буде підключити тариф лайфхак. Раз у розглядати буде лише тариф S!

Тариф абсолютна свобода S

до 12.12.2018після 12.12.2018

Абонентська плата

85 грн

115 грн за 4 тижні

Дзвінки всередині мережі

750 хвилин

750 хвилин

Дзвінки на інші оператори

Інтернет

7 гігабайт (раніше в цьому тарифі було 2 гігабайти)

7 гігабайт (не змінилося)

Соціальні мережі

Безліміт тільки FB

Безліміт тільки FB

Youtube

З 00.00 до 8 ранку — безліміт

З 00.00 до 8 ранку — безліміт

Кому потрібен тариф з лінійки свобода?

Якщо ви власник невеликого інтернет магазину, якщо Вам доводиться дзвонити по кілька разів на день на номери різних операторів (бізнес, робота, продажу, клієнти). Якщо ви не любитель говорити по телефону по кілька годин, Вам також може підійти цей тариф. А все тому що 750 на будь-який номер Вам буде достатньо.

Але якщо, Всі ваші знайомі використовують лайфселл і в основному ви розмовляєте тільки на номери одного оператора, то звичайно ж краще вибрати інший тариф або оператор в цілому.

підсумок

Цінність даного тарифу кілька неоднозначна, адже коло осіб яким підходить даний пакет дуже обмежена. А за рахунок відносно високою абонентської плати він ще більше звужується.

p.s. Хотілося б ще раз нагадати — в тарифі немає безкоштовних хвилин всередині мережі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector