3g онлайн 1ГБ — інтернет від лайфселл. Як підключити відключити

3g онлайн 1ГБ
Дана послуга надається компанією лайфселл в рамках інтернет послуг. Іншими словами ви підключаєте послуг 3g 1 гб платите за неї певну кількість грошей, з цим розберемося трохи пізніше, і отримуєте доступ до мережі інтернет поки не закінчиться трафік, виданий Вам в рамках послуги. Якщо говорити конкретно про 3g онлайн 1 ГБ, то в розмірі 1 гігабайт. Але так як оператори останнім часом думають тільки про прибуток, а всі тарифи будь-якого оператора схожі один на одного, то не обійшлося без підводних каменів і з даною послугою.

У чому проблема послуги 3g онлайн 1ГБ і як правильно підключити послугу

Після того як ви підключаєте послугу Вам надається доступ до мережі на 30 днів і видається безкоштовного трафіку в розмірі 1 гігабайт. Але підключити послугу можна двома способами.

Перший — на постійній основі, тобто ви не залежно від користування послугою будете оплачувати абонплату поки її не вимкнете.

Другий спосіб — на одноразової основі. Тут більш правильне розуміння послуги, тому як після закінчення терміну дії або ви використовуєте всі безкоштовні мегабайти, послуга автоматично буде відключена і витратите тільки ту суму, яку запланували.

Як правильно підключити послугу

  • Набираємо * 311 # і натискаємо кнопку зателефонувати
  • Вибираємо в випадаючому меню — клавіша «2» послугу 3g онлайн- на одноразової основі
  • підтверджуємо вибір

Як перевірити залишок мегабайт, вартість

  • Для перевірки необхідно скористатися USSD запитом * 121 #
  • Вартість послуги — 29 грн на 30 днів
  • Кількість наданого трафіку в рамках послуги — 1 гігабайт

замість висновку

Якщо Вам на постійній основі потрібен доступ до мережі, то краще скористатися тарифним планом Смартфон 3G + від лайфселл в рамках якого ви отримаєте 2 гігабайти трафіку, дзвінки на інші оператори і безлим всередині мережі. Якщо Вам потрібен доступ до мережі на час відпустки або відрядження — дана послуга може допомогти. В інших випадках це марна трата грошей.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector