Лайфселл дзвінки всім підвищили абонплату. Куди перейти. Що робити?

лайф
Компанія Лайф після ребрендингу в Lifecell по суті створила 2 тарифних плани.
Перший це смартфон 3g, який по суті нічим не відрізняється від аналогічних тарифних планів інших операторів, та ж абонплата в 50-60 грн, теж кількість мегабайт і так далі.

І другий тариф під назвою — дзвінки всім і дзвінки всім +. Справа в тому, що цей тариф не мав аналогів у інших операторів. І був досить привабливим для тих хто має 2 сім карти, адже з абонплатою в 20 (Київ та Київська область) або 15 грн (решта України) — це був практично ідеальний пакет.

Але з 16.11.2016 року компанія лайфселл, без будь-яких приводів і пояснень заявляє, що абонентська плата в цьому пакеті підвищиться до 40 грн і радить всім абонентам Lifecell змінити тарифний план.

Який тариф вибрати для заміни дзвінки всім?

З 01.11.2016 року Лайфселл вводить в дію тарифний план під назвою пільговий. І цей пакет є максимально схожим на вищезгаданий. Але абонентська плата даного тарифного плану вже не 15 грн, а 25. Але про все по порядку

Вартість послуг тарифу Пільговий

абонплата

25 грн в місяць

Дзвінки всередині мережі

безліміт

Дзвінки на інші оператори

100 хвилин (в тарифі дзвінки всім було 30)

Інтернет

300 мегабайт (в тарифі дзвінки все — безкоштовних мегабайт взагалі не було)

У чому проблема для абонентів пакету дзвінки всім?

Справа в тому, що пакет пільговий призначений тільки для нових абонентів і перейти в цей пакет на даний момент неможливо, що ще раз доводить компанія лайфселл не збирається утримувати своїх абонентів. Основна мета компанії підключити якомога більше клієнтів і сподівається на те, що їм в подальшому лінь буде міняти номер.

У сухому залишку ми маємо

  1. Перейти можна тільки в смартфон 3g (київ абонплата — 60 грн або для решти України — 50 грн)
  2. Залишитися в цьому ж пакеті і платити абонплату в 40 грн на місяць
  3. Купити пакет пільговий в відділення Укрпошти і платити абонплату в 25 грн
  4. І четвертий менш надійний варіант — почекати. Після того як кількість абонентів компанії лайфселл почне знижуватися буде дозволено перехід в тариф пільговий, або якийсь новорічний.
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector