Який тариф вибрати для Viber, WhatsApp?

viber
З кожним днем ​​вартість смс повідомлень стає все більше і більше. І оператори зупинятися на цьому не збираються, але в той же час всі оператори мобільного зв’язку намагаються зробити якомога дешевший доступ до різних мессенджерам і на даний момент в лідерах залишаються 2 таких додатки — WhatsApp і Viber. Перший для власників Iphone, 

хоча на даний момент будь-який користувач незалежно від операційної системи може завантажити собі як Viber на сайті http://viber-ok.ru, так і WhatsApp.

Скільки мені буде обходитися спілкування в Viber

Але скачування програми це далеко не останню дію яке Вам необхідно зробити. Тому як для передачі повідомлень за допомогою месенджерів необхідний доступ до мережі. Зараз розберемо максимально дешеві тарифні плани всіх мобільних операторів з необмеженим доступом обміну повідомленнями в Вайбер.

МТС або Водафон

Найбільш дешевий тарифний план носить назву Vodafone Red XS.

Абонентська плата

40 грн в місяць

кількість мегабайт

1000

Чи не враховується трафік при використанні Viber

ВІДСУТНЄ

Не дивлячись на те, що в тарифному плані ред XS немає безкоштовного доступу спілкування в вайбере, він все одно вважається найбільш дешевим, тому як в наступних тарифах Водафон зі збільшеною абонентською платою не враховується тільки текстові повідомлення, а передати або прийняти текстових повідомлень на 1 гігабайт за допомогою вайбера за місяць — нереально.

Київстар

Тут же найбільш дешевий тариф має назву київстар онлайн. В рамках якого надається

Абонентська плата

50 грн в місяць

кількість мегабайт

2000

Чи не враховується трафік при використанні Viber

Безліміт + доступ до всіх соціальних мереж через офіційні додатки

Іншими словами ті 2 гігабайти, які йдуть в межах абонентської плати не знімаються в процесі спілкування в Viber (при обміні текстовими повідомленнями). Якщо ви здійснюєте відео або аудіо дзвінок, то починають відраховуватися наявні 2 гігабайти трафіку.

Лайф або lifecell

Тут найбільш практичним буде тарифний план з назвою «СМАРТ +» в варіації M.

Абонентська плата

Від 45 до 50 грн в місяць в залежності від регіону

кількість мегабайт

2000

Чи не враховується трафік при використанні Viber

Відсутнє

З огляду на той факт, що компанія лайфселл просуває свій месенджер під назвою BIP, то безкоштовний доступ до соціальних мереж і месенджерів починається з пакетів, де абоненсткая плата перевищує 75 грн. Але це не заважає нам підключити вищевказаний смарт + М і використовувати трафік в розмірі 2 Гб на доступ до мережі і спілкування в соціальних мережах.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector