Цифрове спілкування або «безкоштовний» доступ до Viber, Skype —

цифрове спілкування лайфсел
Буквально пару місяців назад на даному сайті ми публікували статтю, про те, що Viber не зможе замінити мобільний зв’язок. І там ми приводили кілька пунктів, які це підтверджують. Але побіжно глянувши на послугу цифрове спілкування, здається, що дійсно за допомогою вайбера, скайпу і вотсапа можна реально економити на спілкуванні зі своїми друзями і родичами. І зараз постараємося знайти підводні камені (а такі є у всіх послугах, всіх мобільних операторів) в даній послузі і перевірити чи дійсно все так гладко.

Суть послуги і вартість

Ціна — 50 копійок в день.

А суть напевно вже зрозуміла, за 50 копійок в день вам надається необмежений трафік на передачу тексту, голосу і відео в додатках Вайбер, Скайп і WhatsApp. І тут спеціально зазначено «голосу і відео», тому як у всіх тарифних планах не тарифікуються лише тектових повідомлення, а за відеодзвінок або аудіо вам доводиться доплачувати. Але за допомогою послуги цифрове спілкування ви зможете спілкуватися лише за 15 грн на місяць.

Чи вийде вкластися у відведені рамки і за 15 грн спілкуватися цілий місяць?

І відразу надамо відповідь — НІ.

На офіційному сайті лайфселл є така приписка:

У зв’язку з особливостями технічних платформ Viber, WhatsApp і Skype можлива часткова тарифікація вхідних нотифікацій та трафіку при голосові дзвінки через додаток.

Тобто Вони надають послугу, але при цьому не гарантують, що гроші не будуть зніматися зовсім.

Крім цього, встежити за діями смартфона, який підключений, до інтернету може, тільки справжній фанат всякого роду девайсів. Звичайний користувач, встановлюючи додатки на смартфон, як правило, з усім погоджується і дозволяє все, що запитує встановлюється додаток.

І без жорсткої налаштування вашого смартфона, останній все одно щось завантажить. Тому перед тим як підключати послугу Цифрове спілкування, слід подумати про підключення тарифного плану з хоч якимось 3g трафіком. Найбільш дешевий з безкоштовним трафіком є ​​- смартфон 3g c абонплатою в 60 грн і кількістю трафіку в 2 гігабайти.
А після підключати послугу Цифрове спілкування.

Як підключити, відключити і перевірити послугу?

Все управління через меню викликається за допомогою USSD — * 224 #

замість висновку

На відміну від компаній Водафон і Київстар, лайфсел навіть в тарифних планах смартфон 3g L c абонплатою в 150 грн не надає доступ до вайберу і скайпу, а замість цього вводить додаткову послугу за нещасні 50 копійок в день.

Питання до оператора: Абонент з абонплатою в 150 грн не гідний безкоштовного спілкування або як?

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector