Роумінг в Польщі Водафон. Польща як вдома, на зв’язку. суть послуги

роумінг польща
Компанія Водафон активно рекламує таку послугу як роумінг в Польщі під назвою Польща як вдома на день і Польща як вдома на місяць. З цієї причини варто розібратися, наскільки вигідно використовувати дані послуги. Варто відразу зазначити, що порівнювати вартість роумінгу компанії Водафон і роумінг Київстар — безглуздо, та ще й в Польщі. Тому варто порівняти роумінг з пакетом мобільного зв’язку в Польщі.

Чому послугу Польща як вдома на день не варто підключати?

Відразу обмовимося, що розглядати послугу роумінгу як вдома на день — не має сенсу, тому як за 20 грн ви отримуєте 20 хвилин вхідних дзвінків, 20 нещасних мегабайт трафіку і 20 смс. З огляду на тільки той факт, що ви збираєтеся за кордон далеко не на пів дня, а послуг доведеться підключити хоча б за день, тому як активація теж займає час. В результаті послуга за 20 грн на добу обійдеться Вам у 60.

Звідси випливає, підключати вигідно тільки послугу Польща як вдома на місяць

Вартість послуг Польща як вдома на місяць

Абонентська плата

99 грн на 30 днів

Дзвінки на номери МТС і входять

200 хвилин

Інтернет

200 мегабайт

смс

200 штук

Кому вигідно підключати дану послугу

Якщо ви хочете поїхати в Польщу навіть на кілька днів як турист, то безумовно щоб залишитися на зв’язку з рідними, близькими і партнерами по бізнесу це досить хороша пропозиція.

Але, якщо ви збираєтеся в Польщу на кілька місяців, років (робота, навчання), то даний пакет Вам в принципі не допоможе і Вам дешевше придбати польський номер T-mobile. А рідні будуть або дзвонити Вам на цей номер за допомогою послуги дзвінки в Польщу, або ви будете спілкуватися за допомогою того ж вайбера, скайпу та інших соціальних месенджерів ..

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector