PUK (ПАК) код київстар номера карти. Як дізнатися? Відновити?

сім карта киевстар
Коли ви купуєте номер будь-якого мобільного оператора сама сімка вставлена ​​в картодержатель і на даному картодержатель записаний пін і пак коди. Пін код необхідний для того щоб перший раз включити і про активувати сім карту, а потім його можна змінити в залежності від побажань. Хоча більшість людей так і залишає стандартний PIN на своїй сім карті, але це вже справа кожного.

У той час як PUK код сімки змінити неможливо і він призначений для того щоб розблокувати сім карту в разі триразового неправильного введення Піна. І якщо картодержатель і сама упаковка сімки загублена, і ви переживаєте, що Ви можете забути пін, то пак код можна дізнатися у оператора.

Як дізнатися PUK код

Для того щоб дізнатися PUK є кілька способів

  1. Зателефонувати оператору (але це досить складно зробити, тому як додзвонитися оператору Київстар іноді просто неможливо)
  2. Другий спосіб це зайти в систему мій Київстар і в розділі користувач можна дізнатися і записати як номер, термін дії, puk код і серійний номер сім карти.

Якщо карта вже заблокована

Для початку необхідно додзвонитися оператору з іншого номера і довести приналежність даної сім карти і наявності самої сім карти. Якщо ви відповісте на всі питання правильно, Вам скажуть PUK код, і ви зможете розблокувати сім карту.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector