3g інтернет. Порівняння послуг Київстар, Лайф, МТС —

Всі вже чули, що кожен з трьох мобільних операторів впроваджує мережу 3g і реклама по всіх каналах, і в інтернеті вже трохи дістала. Але реклама це одне, а ось що відбувається насправді — це зовсім інше. Постараємося розібратися який оператор найпереважніше поставився до клієнтів, а який просто хоче заробити на нововнедряемой технології передачі даних. Розглядати будемо надаються послуги для виходу в мережу без зміни тарифного плану. І розберемо який саме оператор надає найкращу і вигідну пропозицію.

3g картинка

3g від компанії Лайф.

Чому вод першим пунктом йде лайф — невідомо, але будь-якого упередженого ставлення до оператора я не маю — «Всі вони хороші». Але компанія Лайф це єдиний оператор який говорить про можливості відеодзвінків і про те що після впровадження 3g по всій території України голосовий виклик і відео дзвінок буде коштує однаково.

Далі компанія Лайф не намагається, яким чином ототожнювати доступ до інтернету за допомогою 3g. Іншими словами доступ до мережі для абонентів лайф за допомогою GPRS буде коштує рівно стільки ж як і за допомогою 3g. І для цих цілей у компанії є непогана послуга під назвою Інтернет 500. В який входить 500 мегабайт трафіку і коштує вона — 30 грн на місяць. Якщо протягом 30 днів ви не використали наданий Вам обсяг, то всі зайві мегабайти згорають і нараховуються нові.

3g від Київстар.

Київстар знаходиться на другому місці по відношенню до клієнта. Тому що окремої активації 3g для виходу в мережу не потрібно. А для доступу до інтернету у нього є кілька інтернет пакетів.
Інтернет пакети Київстар

пакет 250

250 мб трафіку

За 20 грн

пакет 500

500 мб трафіку

За 35 грн

пакет тисячу

1000 Мб трафіку

За 60 грн

Незважаючи на велику кількість інтернет пакетів від Київстар, найбільш підходящий для середньостатистичної людини є пакет 500. Тому як 250 мб на місяць може бути мало, а якщо Вам потрібно більше 500 мегабайт, то краще змінити тарифний план призначений для активного використання доступу до мережі.

3G інтернет від компанії МТС

І перемагає в цій гонці мобільний оператор МТС. Суть в тому що МТС перехитрив сам себе і впровадив нову послугу для доступу до інтернету яка стоїть для різних регіонів або 60 грн на місяць або 90. А все інтернет пакети, які існували до цього надають доступ на швидкості EDGE. Міркувати з цього приводу можна багато, але це пряме обмеження прав своїх же клієнтів і незабаром сподіваюся, вони це виправлять.

Підсумок.

Говорити, що з за недорого виходу в інтернет користувачі будуть переходити на той чи інший оператор — безглуздо. Але якщо ви маєте в своєму арсеналі 2 і більше сім карти різних операторів, то найкращий варіант є Київстар або Лайф. Хоча на момент написання статті лайф все ж відстає по стабільності зв’язку. Так що залишається почекати, коли мережа нового покоління буде діяти хоча б у всіх обласних центрах України і тоді робити остаточні висновки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector