Пошкоджено екран на iPhone 5. Що робити? Чи варто проводити заміну своїми силами? —


iPhone 5 вважається однією з найбільш популярних моделей, випущених компанією Apple за останні роки. Тому немає нічого дивного в тому, що дана модель присутня у сотень тисяч шанувальників техніки Apple, включаючи школярів і студентів. Користуватися таким смартфоном комфортно і зручно, тому багато хто не розлучаються з ним ні вдень, ні вночі. Але саме таке активне користування телефоном і призводить до різних неприємностей, коли його кидають, на нього сідають і обливають різними рідинами. При цьому найпершим страждає корпус і рамка — http://applekiev.com.ua/product/ramka-i-korpus-iphone/, які нескладно і недорого замінити, а слідом за ними і екран iPhone 5.

У разі пошкодження смартфона власник несе його в сервісний центр, де спеціалісти стверджують, що потрібна заміна екрану на iphone 5, ціна на яке доставляє користувачеві ще один розлад. Адже для того, щоб зробити модель компактної, розробники з’єднали три деталі (скло, тачскрін і дисплей) в один єдиний блок, роз’єднати який не можна. Тому, якщо ламається одна деталь, міняти доводиться весь блок, що, природно, позначається на його вартості.

Чи можна виконати всі операції своїми силами?

І тут багатьом користувачам приходить «геніальна» ідея — замінити модуль в домашніх умовах самостійно, щоб заощадити на ремонті. В принципі, якщо є необхідні інструменти і навички роботи з технікою це можливо, але для дилетанта це загрожує великими проблемами, аж до неможливості повернути апарат в роботу навіть силами спеціалізованих сервісних центрів.

Також часто буває, що після падіння iPhone 5 продовжує функціонувати, так як пошкоджено тільки скло. В цьому випадку користувачеві здається, що можна не звертати увагу на зовнішній вигляд, але продовжувати активно користуватися смартфоном. В принципі, деякий час можна, але не довго, адже в процесі використання в тріщини, навіть якщо вони незначні, забивається пил і потрапляє волога, які призводять внутрішні деталі телефону в непридатність. Пройде час і власнику доведеться звернутися в ремонт, тільки вже він заплатить набагато більшу вартість за заміну кількох деталей, що вийшли з ладу.

Кілька ознак, при яких потрібно змінювати дисплейний модуль iPhone 5:

Сенсор не відгукується на дотики пальців. Повністю відсутня зображення на екрані. З’явилося частотне мерехтіння і мерехтіння. Поверхня дисплея світиться білим світлом. Інформація на екрані зображується частково.

При будь-якому з цих ознак потрібно звертатися в сервісний центр «iFeelGood», в якому фахівці проведуть безкоштовну діагностику апарату і виявлять причину поломки, а також можливість її усунення. Заміну дисплейного модуля досвідчені майстри проведуть в присутності клієнта не більше ніж за 20 хвилин.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector