Пошкодив екран або корпус айфона? Не виходить налаштувати мережу? Звернись за допомогою до досвідчених професіоналів! —

iphone
Мабуть, найпоширенішим і частим пошкодженням айфонів і Айпад вважається пошкодження екрана. Зупинимося детальніше на ремонті по заміні скла айфона.

Перед ремонтом обов’язково потрібно підігріти телефон на спеціальному сепараторі. Функціональні модулі айфонів, як правило, приклеєні на двосторонній скотч і без попереднього підігріву, з’їм без пошкоджень буде неможливий. Модуль айфона потрібно стягнути вниз, відгинаючи трохи в сторону. Потім відкручуємо гвинти, використовуючи для цього спеціальну викрутку діаметром 0,6 мм., Призначену для цих цілей. Такі викрутки знайти досить складно — у старих наборах їх немає. Розкрутивши все фігурні болтики і знявши динамік, знімаємо металеву захист дисплея. На цьому етапі ремонтування, потрібно бути гранично акуратним і обережним, щоб не пошкодити шлейф.

У скло айфона впирається кнопка Home- її так само потрібно акуратно зняти. Щоб кнопка ідеально підійшла за розміром, нове скло повинне бути хорошої якості і розміру. Потрібно обов’язково врахувати той факт, що діаметр отворів для динаміка і кнопки Home в iphone 6 і iphone 7 мають суттєві відмінності, тому скло потрібно брати відповідної моделі. До речі, на сьогодні, однією із затребуваних послуг з ремонту айфонів і Айпад є заміна екрана, корпуса, настройка мережі і т.д. і т.п. Одним з хороших і недорогих сервісів в Москві по ремонту айфонів і Айпад є НОУТ-911. Сайт сервісу НОУТ-911, розділ ремонт айфонів — тут.

Після того, як всі вищеперелічені деталі зняті, знімаємо рамку. На дисплей наклеюємо скотч, щоб уникнути зайвих осколків скла.

Зафіксувавши на сепараторі дисплей, приступаємо до зрізання скла. Спеціальним інструментом дуже акуратно і дбайливо знімаємо поляризатор. Залишки клею видаляємо. На цьому етапі легко деформувати підсвічування і пошкодити сам дисплей. Якщо підсвічування буде пошкоджена, на білому тлі буде видно хвилі, що вкрай небажано. Потім видаляємо залишки клею. Вмочивши, м’яку тканину в спирт і протираємо дисплей до ідеальної чистоти.

За допомогою спеціального обладнання до дисплея кріпиться поляризатор. Перед кріпленням поляризатора, дисплей потрібно протерти ще раз, щоб уникнути попадання порошинок на дисплей. Наносимо спеціальну клеїться плівку. Для зняття статики обробляємо струмопровідних лаком відповідні ділянки. Якщо цього не зробити, зображення екрану буде нечітким і на ньому будуть видні плями.

Процес ремонту досить складний. Не маючи відповідних навичок і спеціального устаткування, краще в звернутися в сервісний центр по ремонту айфонів і Айпад. Замовити якісний і недорогий ремонт айфона або Айпад можна тут.

Після перевірки дисплея, кріпимо до нього скло. Якщо в наявності немає скла потрібної моделі, включаємо телефон і рівномірно накладаємо скло, щоб уникнути зсунутих контурів. Використовуючи вакуумну камеру, клеєм скло з рамкою до дисплея. Після того, як дисплей буде готовий, спеціальним клеєм кріпимо рамку і збираємо всі залишилися деталі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector