Переваги IOS перед Android —

серія ios девайсів фото iphone ipad
З цього приводу вже говорили не один раз і навіть були повноцінні статті, що описують основні моменти кожної операційної системи. Наприклад, стаття: «Коли потрібно купувати Iphone або смартфон на андроїд?» Наводить критерії з точки зору підвищення статусності власника. І чи можна виділиться з натовпу за допомогою «сірого» смартфончик, який не відноситься до флагманів. Скоріш за все ні!

Також, що слід знати, купуючи собі дорогий девайс, це наскільки даний апарат впаде в ціні після виходу чергової моделі. Адже як тільки виходить нова модель Samsung, IPhone — то наступна практично закінчена і проходить випробування. Тому виходить, що ми купуємо вже свідомо стару модель. Але в даному матеріалі ми не будемо торкатися якість збірки, ціну на ремонт — apple.gsmmoscow.ru/remont_ipad/air_2/remont, запчастини на Iphone і інші елементи, що відносяться до смартфону. Тут постараємося торкнутися тільки операційні системи.

Переваги додатків IOS

Багатьом не подобається незручний інтерфейс універсального програвача Apple iTunes. Це пов’язано з великою кількістю функцій. Хоча завдяки цьому додатку можна максимально управляти телефоном. При підключенні до комп’ютера Apple iTunes відразу ж робить резервну копію інформації, що зберігається в телефоні. Надалі це дозволить зробити бекап втрачених даних. На смартфонах під управлінням ОС Android така функція доступна не кожній моделі. Так само для доступно хмара iCloud. Яке дозволяє зберігати набагато більше різних видів інформації, ніж на платформі Android.

Ще одна переважна особливість iOS — це протокол iMessage. Коли абонент повинен відправити звичайну СМС іншому власнику iPhone, то автоматом повідомлення буде відправлено через інтернет, якщо він підключений. Якщо ж інтернету не виявиться, то СМС піде в звичайному форматі. Подивившись на стрічку листування, можна iPhone відрізнити повідомлення СМС від iMessage. Перші будуть з фоном, другі — з блакитним. Так само в iPhone є вже інтегрована в iOS відеозв’язок FaceTime, яка працює теж за принципом iMessage.

У зв’язку з тим, що Apple не допускає глибоко в операційну систему як розробників, так і користувачів, автоматично відпадає можливість щось зламати. Застосовуються складні системи шифрування даних, матеріали розробників App Store проходять ретельну перевірку перед виходом додатків до споживача. У Андроїд ситуація дещо зворотна. Дуже багато випадків втрати інформації, або прихована розсилка платних СМС. У магазині додатків Google Play поки не вийшло так досконально здійснювати перевірку виставлених додатків.

Розробники небезрезультатно потрудилися над тим, щоб штатні додатки iPhone практично не мали альтернативи перед новими з App Store. Взяти ту ж програму з фото. Тут вже вбудовані практично всі функції, які не доведеться шукати, завантажуючи додаткові програми. У Android теж є флагмани з попередньо встановленими програмами, функціонал яких не вимагає альтернативи. Але це, на жаль, не у всіх моделей.

У Android — смартфонів різні версії операційної системи, що негативно може позначитися на установці нових додатків. Не кожна ОС «потягне» ту чи іншу програму. У iPhone така проблема просто відсутня. Відбувається підтримка навіть старих моделей. Саме уніфікація дає такий якісний результат для користувачів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector