Отримайте швидку конфігурацію пристрою Android Pie та сповіщення на будь-якому телефоні — установка не потрібна

З усіма оновленнями Android потрібно чекати, поки більшість телефонів отримають нову версію, а Android Pie не відрізняється. До тих пір, більшість з нас застрягли тільки дивлячись на останні відео оновлення. Ну, завдяки програмісту Trey Dev, ми можемо насолоджуватися новим вікном сповіщень та меню швидкого налаштування, коли ми чекаємо.

Ми знаходимося на Android, наскільки добре ви знаєте програми Treya Dev. Ми вже обговорювали подібну програму, яка запровадила налаштування для Android Oreo швидких налаштувань і відтінків повідомлень для телефонів, що працюють у старих версіях, і це була якісна робота.

Я радий, що дізнався про цю нову програму після відправки електронною поштою розробнику, що повідомляє про проблему з його іншою програмою — зокрема, що вона не працює на Android 8.0. Він показав мені свою нову заявку, і я використовую її з тих пір. На відміну від блискучого відтінку сповіщень, це додаток буде працювати на Android Oreo і вище (або нижче).

Крок 1: Встановіть Power Shade

Спочатку потрібно встановити програму Trey Dev, Power Shade. Ви можете знайти його в магазині Play, використовуючи посилання нижче. Хоча програма має про-версію, вони не потрібні, щоб отримати вигляд пристрою Android Pie. Однак, якщо ви хочете збільшити відтінок, рекомендуємо оновити.

  • Установіть Power Shade безкоштовно з магазину Google Play

Крок 2: Увімкніть живлення

Коли ви відкриваєте програму вперше, ви побачите повзунок з написом «Не працює» і чотири кнопки. За замовчуванням програма налаштована для відображення нового відтінку сповіщень на Android 9.0 Pie із будь-якою конфігурацією. Все, що потрібно зробити, це увімкнути програму.

Перетягніть повзунок праворуч, щоб увімкнути функцію Power Shade. Ця дія перенесе вас до нової сторінки зі списком дозволів, які повинні бути активовані для роботи функції Shade. Вибір кожного перемикача приведе вас до відповідної сторінки в меню Налаштування, де ви можете надати Power Shade необхідний доступ.

Після ввімкнення всіх чотирьох дозволів ви повернетеся на попередню сторінку за допомогою слайда «Запуск». У майбутньому просто пересуньте повзунок після перезапуску телефону, щоб знову ввімкнути тінь.

Крок 3. Налаштуйте налаштування (необов’язково)

Після увімкнення функції Power Shade перегляньте чотири опції в головному меню: Trigger, Colors, Layout і Extras. Ви можете переглядати їх зараз, але вам не потрібно змінювати будь-які налаштування тут, якщо ваша єдина мета — отримати відтінок повідомлень у додатку Android Pie та швидких налаштуваннях, оскільки налаштування за замовчуванням вже це роблять.

Тригер має параметри жестів, які відкривають панель сповіщень, не досягаючи верхньої частини екрана. Кольори дозволяють змінити колір майже будь-якого елемента в області сповіщень, але ви повинні купити про-версію за $ 4.49, якщо ви хочете підвищити прозорість. Система дозволяє переміщати елементи, але більшість функцій вимагає про-версії. Нарешті, доповнення дозволяє вам вибирати власне фонове зображення для ваших тіней і робити інші незначні виправлення.

Крок 4: Перевірте нову тінь сповіщень

Після того, як все налаштовано, настав час перевірити зміни. Один палець проведіть вниз від верхньої частини екрана, щоб побачити новий відтінок сповіщення, потім перетягніть другий раз, щоб перевірити нові швидкі налаштування — вони будуть виглядати як Android Pie!

(1) До: (2) Після:

Тільки невелика примітка, ваша нова тема сповіщення не з’явиться на екрані блокування, замість цього ви побачите тінь системного сповіщення. Також, як це працює, залежить від пристрою. Наприклад, на моєму LG V30 програма працює відмінно, тоді як на BlackBerry KEY2 сповіщення не розширюватимуться. Крім того, Google Cast увімкнено, навіть якщо це не так.

Це лише вершина айсберга, коли мова йде про Power Shade. Trey Dev містить багато інструментів налаштування, які інакше було б неможливим без коренів. Але після того, як тут показані кроки, ви можете принаймні насолодитися новим виглядом Android 9.0 Pie, очікуючи (сподіваюся, не надто довго) оновити пристрій.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector