Основи Android: як включити невідомі джерела в програму Sideload

Однією з найбільших переваг Android у порівнянні з іншими мобільними операційними системами є простота завантаження програм, які не розміщені в Google Play Store. Замість того, щоб проходити складні процедури джейлбрейка, потрібно лише включити одну з опцій, щоб увімкнути завантаження програм на пристрої Android.

Увімкнення функції «Невідомі джерела» в Android Nougat або Lower

Точні назви записів налаштувань, перелічені нижче, можуть дещо відрізнятися залежно від пристрою, але загальний процес має бути дуже схожим. По-перше, перейдіть до головного меню налаштувань телефону, а потім шукайте запис, що має назву «Безпека» або «Заблокувати і захистити екран».

(1) Меню безпеки в магазині Android, (2) Екран блокування та меню безпеки на пристроях Samsung

У цьому меню просто встановіть прапорець або перемкніть перемикач поруч із пунктом «Невідомі джерела» і натисніть «OK» у спливаючому вікні.

Увімкнення функції «Невідомі джерела» в Android Oreo або Higher

Починаючи з Android 8.0, процес завантаження програм різко змінюється. Параметр «Невідомі джерела» для всієї системи більше не існує — замість цього він підтримується залежно від програми.

Це означає, що, наприклад, після завантаження файлу APK за допомогою браузера, потрібно надати браузеру право встановити програму. Те ж саме, якщо ви намагаєтеся встановити APK з вашого улюбленого файлового провідника — дослідник файлів потребуватиме чіткого дозволу на встановлення програми.

Хоча це досить велике відхилення від того, як вона працювала раніше, вона досить проста. Просто завантажте АПК звичайним способом, але після запуску APK вам буде запропоновано дозвіл. Натисніть «Налаштування» у підказці, а потім поверніть перемикач біля «Дозволити з цього джерела» на наступному екрані. Після цього натисніть кнопку Назад, після чого ви зможете відновити встановлення.

Сторона застосування

Після всього цього ви готові і готові до роботи. Відтепер ви можете просто завантажити будь-який файл встановлення APK безпосередньо на пристрій Android, а потім торкніться Завантажити повне сповіщення, щоб запустити його. Звідти натисніть «Встановити» на наступному екрані, і через кілька секунд програма, завантажена з боку, буде готова до використання.

Які ваші улюблені програми не розміщені в магазині Google Play? Дайте нам знати в розділі коментарів нижче, або напишіть нам на Facebook або Twitter на Android Hacks або на Android, як Facebook, Google+ або Twitter.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector