Оператор Lykamobile (Лукамобіл, лайкмобайл) Україна. Які тарифи? Що це?

лукамобіле
Лукамобіл, як його вже прозвали в народі або лайк мобайл як оператор бажає себе називати — суть від цього не змінюється. По факту це віртуальний оператор, який працює на території України вже десь пів року, але так як реально дешевих пакетів для дзвінків і вигідних пропозицій для виходу в інтернет не пропонував, не має тієї популярності, яка може бути. Але ми (команда SPECIALCOM) за будь-яку конкуренцію в сфері мобільного зв’язку, тому що чим більше операторів буде у нас в Україні, тим дешевше будуть дзвінки.

На базі, якого оператора працює лайкмобайл?

Так як оператор вірутальних, то зрозуміло, що свого обладнання не має. І для того щоб надавати послуги кінцевому користувачеві лукамобіл користується мережа від ТриМоб (відгалуження від Укртелекому). Якщо ви хоч раз стикалися з оператором ТриМоб і виїжджали за межі обласних центрів, то знаєте, що зв’язок там не те що погана, а просто відсутнє. Для того щоб забезпечити своїм клієнтам безперебійний зв’язок на території Всією Україною Лукамобіл уклав контакт з компанією Водафон для здійснення внутрішнього роумінгу (платити додатково за це не потрібно).

Коротко про тарифи

Єдина відмінність від всіх мобільних операторів України це пакет в якому можна не платити абонентську плату.

Тобто можна отримати безкоштовно сім карту (а не купити) і платити за фактом за кожен дзвінок, відправлену смс або переданий мегабайт. З огляду на той факт, що оператор новий, то це єдиний варіант хоч як то набрати клієнтів. Крім цього для тих кому потрібен телефон для того щоб здійснювати рідкісні дзвінки — це майже Ідеальна варінт.

Але крім цього є і тарифи з абонентської платою. Але про це трохи пізніше …

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector