Водафон безліміт. Тарифи, які можуть замінити безлімітні!

Водафон швидкість безліміт
Для початку варто сказати, що повністю безлімітних пакетів — не існує ні у одного оператора. Але все ж компанія Київстар і Лайфселл надає деякі пакети в яких досить великий ліміт для дзвінків на інші оператори (більше 1000 хвилин) + безліміт всередині мережі. На відміну від компанії Водафон, де взагалі неможливо знайти пакет з точно такими ж параметрами. Але про все по порядку.

Водафон Red L — найдорожчий, але далеко не безлімітний

Найдорожчий пакет Водафон йде під назвою Водафон Red L- передоплата і Водафон Red XL — контракт. І на даний момент вони включають такі послуги:

Red L (Передоплата)

Red XL (Контракт)

Дзвінки всередині мережі

безлим

Безлім

Дзвінки інші оператори

300 хвилин

150 хвилин

Інтернет

12 гігабайт

7 гігабайт

Дзвінки за кордон на країни Водафон

75 хвилин

150 хвилин

СМС

150 шт

150 шт

Соцмережі і месенджери

безлим

безлим

абонплата

180 грн

150 грн

Як бачимо дані пакети далеко від безілмітних, але Водафон вирішив цю проблему іншим способом, якщо у вас закінчився пакет послуг і до кінця місяця ще далеко, то ви можете замовити позачергової пакет і з вас ще раз зніметься абонентська плата.

Для замовлення ще одного пакета необхідно відправити USSD запит виду: * 101 * 444 #

В результаті якщо ми по черзі підключимо 3 пакети Red L, то в підсумку вийде абонплата 540 грн і кількість хвилин на інші оператори дорівнюватиме 900. Порівнюючи з тарифом преміум від лайф, де ви отримуєте за 400 грн 1500 хвилин, це все ж трохи. Але при цьому у вас за 540 грн практично безлімітний мобільний інтернет, який з телефон навіть не вийде витратити.

підсумок

Не дивлячись на те, що компанія Водафон не подбали над створенням пакета безліміт, його все ж можна створити, підключаючи додатковий пакет. Але проблема в тому, що якщо ви не простежте коли закінчуються послуги у Вашому пакеті, то автоматично новий пакет не буде підключений і можна позбутися всіх грошей на рахунку за пару днів. З цієї причини якщо Вам треба розмовляти на не перевіряти кількість, що залишилася хвилин або мегабайт, то краще підключити київстар або лайф безлим пакети.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector