Мобільний інтернет для планшета lifecell. Тарифи!

Інтернет для планшета Lifecell
Варто розуміти, що куплений планшет без доступу до інтернету абсолютно не потрібен і роздуми про те, що я зараз куплю планшет і буду підключатися до домашнього інтернету або до безкоштовного Wifi, ні до чого не приводять. Тому доступ до мережі повинен бути, або за допомогою тієї ж сім карти якій ви постійно користуєтеся, або за допомогою окремої сімки.

Виходячи з вище викладених тверджень, планшет повинен мати слот для сім карти, тобто вбудований GSM модуль з підтримкою 3g або LTE. Крім цього мати ємність батареї здатну забезпечувати безперебійну роботу планшета хоча б протягом 8 годин. І останнє, з яким користувачі стикаються вже після покупки — це швидкість зарядки Вашого девайса. Іншими словами, чим вище ємність акумулятора, тим довше заряджається Ваш планшет, при інших рівних. Особливо це стосується китайських виробників, коли акумулятор коштує на 5 ампер годин, а зарядка видає максимум 1 А. Внаслідок чого, даний планшет заряджатися буде більше 5 годин. Тому купуючи зарядний, наприклад таке, слід звертати увагу не тільки на роз’єм, але на характеристики самого блоку живлення. Щоб видається максимальний струм був сумірний з ємністю Вашої батареї.

Ну і останній фактор, над яким варто задуматися це знайти хороший тарифний план або послугу за допомогою якого ви будете виходити в мережу. Якщо Вам все одно, яким оператором користуватися то в цій статті розписані тарифи на мобільний інтернет для планшета, в тому випадку якщо для Вас важливо користуватися послугами компанії лайфселл, то вони надають ряд послуг, які вказані нижче.

Тариф 3g гаджет

Даний тариф по думку компанії Lifecell призначений для використання в планшеті. Але …

  • Вартість абонентської плати на місяць — 49 грн
  • Кількість трафіку — 2 гігабайти

І це при тому, що в цьому тарифі немає безкоштовних хвилин всередині мережі, немає безкоштовних хвилин на інші оператори, а вартість смс повідомлення становить — 1 грн. Іншими словами абсолютно безглуздий пакет.
Детальніше за посиланням — http://specialcom.net/mobile-telecomm/3g-internet-lajfsell-dlya-plansheta-3g-gadzhet/

Смартфон 3g + (передоплата)

Цей пакет більш розрекламований і більше підходить для користувачів на відміну від попереднього.

  • Вартість абонентської плати — 60 грн на місяць
  • Інтернет — 2 гігабайти (входить в абонплату)
  • Безліміт усередині мережі
  • Дзвінки на інші оператори — 100 хвилин на місяць (входять в абонплату)

Навіть при швидкому перегляді цей тариф на порядок краще, ніж той же 3g гаджет.

Різні послуги, що надаються компанією лайфселл

Крім зазначених вище тарифних планів, компанія lifecell надає ще деякі послуги для виходу в мережу. Але суть в тому, що всі послуги мають цінність тільки в тому випадку, якщо у Вашому тарифному плані не передбачені безкоштовні мегабайти. Іншими словами у вас підключений тариф дзвінки всім ви при цьому не користуєтеся мобільним інтернетом, а на наступного тижня ви їдете в гості, де не буде безкоштовного Wifi. Ось для цього варто підключити якусь послугу.
Детальніше про цей вид послуг — можна почитати тут.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector