Супер МТС 100 хвилин — плата 30 грн. Чи варто міняти

супер МТС цим карта

UPD: Даний пакет буде відключений до 15.10.2017 для всіх користувачів — детальніше тут. Максимально вигідний перехід — тариф лайт + з послугою рік без абонплат

Компанія МТС після того як почала називатися Водафон намагається «вижити» всіх абонентів з старих тарифів і досить непоганий тарифний план Супер МТС 100 хвилин (супер МТС Всі мережі) — став тепер невигідним. Тому як за підключення послуги супер тепер необхідно платити 30 грн для продовження її на 90 днів.

Нові тарифи супер МТС 100 хвилин

Для того щоб підключити послугу супер на

  • 30 днів, треба поповнити рахунок на 40 грн і з вашого рахунку зніметься 25 грн за користування послугою. — ЗАЛИШОК 15 грн — плата в пенсійний фонд (близько 3грн)
  • 90 днів, треба поповнити рахунок на 80 грн і з вашого рахунку зніметься 30 грн за користування послугою. У підсумку, на вашому рахунку залишається 47 грн.

Порівняння з послугою рік без абонплат і тарифом Red s Водафон

Послуга рік без абонплат

  • Поповнюємо рахунок на 200 грн — замовляємо послугу
  • Далі поповнюємо рахунок на 40 грн — активація послуги,
  • Кількість грошей в рік для дзвінків всередині мережі МТС (Водафон) — 240 грн.

Тариф Red S Водафон

  • Абонплата — 30 грн на місяць
  • За рік буде витрачено на дзвінки всередині мережі — 30 * 12 = 360 грн.

Правда тут ще 30 хвилин на зругіе оператори і 500 мегабайт інтернету.

Супер МТС 100 хвилин

  • Припустимо поповнювати буде по 80 грн, кожні 3 місяці
  • У рік буде витрачено — 80 * 4 = 320 грн

І при цьому на рахунку залишається — 188 грн, які можна витратити на 188 хвилин розмов на інші оператори або ж замовити 18 пакетів по 500 мегабайт для виходу в мережу.

висновок

Те, що пакет супер МТС став набагато гірше і невигідно, ніж був — це ТАК, але він все ж не є найдорожчим пакетом серед тарифів МТС. Якщо ви не здійснюєте дзвінки на інші оператори, то радимо переходити на смартфон 3G і підключати послугу — рік без абонплат. Якщо Вам потрібен інтернет, дзвінки на інші оператори, і ви регулярно користуєтеся даними послугами, то краще переходити на Водафон. І останнє якщо вам важливіше гроші на рахунку і ви не знаєте як часто ви будете виходити в мережу або дзвонити на інші оператори, то можна залишатися на супер МТС.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector