Тариф Лайфсел заліковий. Гарна ідея з поганою реалізацією …. —


Тариф заліковий від компанії лайфселл — це ще одні спосіб вийти на аудиторію молоді. Після того як лайф став називатися лайфселл, компанії були поставлені цілі — підключити якомога більше молоді та нібито компанія буде розвиватися в бік якісного безлімітного інтернету по всій Україні і бла, бла, бла.

І раніше був тариф лайфхак, який дійсно абсолютно даремний для більш старшого покоління, тому як ті, кому інтернет потрібен — могли б купити максимальний безлим київстар, а гратися і відслідковувати скільки мегабайт було завантажено за сьогодні чи вчора — це може тільки молодь, студенти і ті кому цей інтернет потрібен для розваг. Але спроба з тарифом лайфхак швидше за все провалилася, і зараз вони пішли на друге коло і створили тариф «заліковий».

Тариф «залікових» — S. Кількість послуг та вартість.

абонплата

50 грн

Дзвінки на лайфселл

Безліміт

Інтернет

 2 гігабайти

Youtube —

2 гігабайти

Дзвінки на інші оператори

50 хвилин

Месендежери

Безліміт (текстові повідомлення)

Нічний інтернет з 12 ночі до 8 ранку

15 гігабайт

Як і хто може підключити даний тариф

І ось тут найцікавіше, що для того щоб підключитися необхідно купити новий стартовий пакет. А старі абоненти не мають доступу до цього тарифу, то пак це ще один тариф, який через час зникне або ж на нього піднімуть абонентка плату.

замість висновку

Компанія лайфселл іноді дійсно створює тарифні плани, які можна вважати хорошими, ось тільки скористатися ними може обмежена кількість людей.

Приклади хороших тарифів з обмеженнями

Тариф особливий — відмінний пакет для дзвінків, але підключити може лише ті хто практично не користується даними оператором.

Тариф пільговий — тільки для нових абонентів, та ще й купувати потрібно лише на пошті, де про нього в деяких містах України взагалі не чули.

І цей тариф заліковий продовжує поповнювати цю лінійку ….

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector