Кнопковий телефон. Який купити в 2018 році. критерії вибору


Мобільні телефони зараз є майже у кожного, але вибір нового пристрою все одно залишається для багатьох вельми скрутним. Звичайно, техніка розвивається величезними темпами, і розібратися у всіх її перипетії не так-то просто. Ця стаття допоможе зробити виключно правильний вибір і не заплутатися в численних характеристиках, якими володіють сучасні мобільні телефони. Також варто відзначити, що зараз піде мова саме про мобільних телефонах, а не про смартфони. І почати слід з того, що Вам необхідно знайти інтернет магазин, який надає великий вибір якісних телефонів, щоб спираючись на нижче представлені критерії вибору відсівати ті моделі, які Вам не до душі.

Форм-фактор

Спочатку мобільні телефони були дуже схожі між собою: масивні, монофункціональні і дуже дорогі. Але з часом стало можливим зробити їх більш різноманітними по зовнішності і можливостям. В результаті з’явилися різні форм-фактори: моноблоки, слайдери, розкладачки і ін.

Найбільш популярною і пройшла через усі епохи виявилася моноблочна форма. Такий корпус позбавлений зчленувань, що робить його куди більш довговічним, ніж інші класи. У той же час популярність зсувних і розкладних моделей пішла в минуле: зараз такі телефони зустрічаються рідко і, як правило, всі вони спеціалізовані.

Моноблоки можуть бути класичними, тобто, оснащеними відносно невеликим дисплеєм і цифровою клавіатурою. Такі мобільні телефони зустрічаються на ринку найбільш часто. Це — універсальні пристрої, які представляють собою компроміс між функціональністю, компактністю і ціною.

Ще один тип моноблоків — пристрої з апаратною QWERTY-клавіатурою. Такі апарати зазвичай ширше, оснащені кількома рядами клавіш, а екран у них має альбомну орієнтацію. Якщо користувач любить соціальні мережі або часто пише SMS-повідомлення, то такий телефон як раз для нього.

Третій тип став особливо популярний за останнє десятиліття. Це сенсорний моноблок: клавіш немає, а на лицьовій панелі великий сенсорний дисплей, успішно їх замінює. Телефони такого типу часто настільки ж ефектні на вигляд, як і смартфони, але при цьому куди доступніше за ціною.

Розміри, вага, матеріали корпусу

При виборі телефону кожна людина практично завжди звертає увагу на його розміри і вага. При цьому жінкам часто подобаються більш компактні і легкі моделі, а чоловіки з їх великими долонями і пальцями краще ставляться до моделей великих габаритів. Визначитися набувач часто може тільки після того, як потримає той або інший пристрій в своїх руках.

Важливим фактором є матеріали, з яких зроблений корпус мобільного телефону. Найбільш поширений пластик, він може бути:

• глянцевим;
• текстурированним;

Глянець виглядає ошатно, але на ньому помітні відбитки пальців. Оксамитовий корпус не має таких проблем, приємний на дотик, а телефон не вислизає з пальців. Однак його не можна класти в одну кишеню з ключами та іншими подібними речами, інакше на корпусі почнуть з’являтися блискучі відмітини. Текстурований корпус добре приховує і відбитки пальців, і подряпини.

Другий за поширеністю матеріал корпусу — метал. Найчастіше це алюмінієві сплави. Вони легкі, міцні і добре виглядають, при цьому корпус може бути навіть не забарвлений: природний блиск металу привертає увагу.

Алюмінієвий корпус при однаковій міцності з пластиковим аналогом важить набагато менше. Завдяки високій механічній стійкості саме металевий корпус застосовується при виготовленні найтонших моделей телефонів.

екран

Найбільш важливі параметри екрану — його фізичні розміри і дозвіл.

Існує зв’язок між форм-фактором і розміром дисплея мобільного телефону. Так, звичайні моноблоки оснащуються екранами діагоналлю 1,5 — 2,5 дюйма, QWERTY-моноблоки — дисплеями 2 — 3 дюйми по діагоналі, а сенсорні пристрої володіють екранами 2,8 і більше дюймів.

Чим більше розмір екрана, тим зручніше користуватися телефоном, але тим більшим і громіздким він буде. При цьому варто враховувати, що сенсорний моноблок з 2,8-дюймовим дисплеєм підійде хіба що для дитини з маленькими ручками, а для комфортної роботи в цьому класі необхідно як мінімум 4,0 дюйма.

Дозвіл екрану може складати від 128х128 пікселів в найбільш доступних і компактних моделях до 320х400 пікселів і вище в найбільш функціональних і дорогих сенсорних пристроях. Якщо телефон буде використовуватися для виходу в Інтернет, то рекомендується придивлятися до пристроїв, дозвіл екрана яких не менше 720х480 пікселів.

акумулятор

Різниця в ємності акумуляторів між різними моделями мобільних телефонів може різнитися в кілька разів, але далеко не завжди це означає, що модель з більшою ємністю акумулятора працює без підзарядки довше. Все залежить від енергоспоживання: найменш функціональні апарати є найбільш економічними.

Звичайний моноблок з акумулятором 1000 мАг цілком може пропрацювати без підзарядки тиждень, в той час як сенсорний телефон з акумулятором 1500 мАг чи зможе пропрацювати більше пари днів. Пристрої же з підтримкою двох SIM-карт будуть менш економічними, ніж призначені для однієї.

Додаткові можливості

Так, деякі недорогі телефони оснащуються ліхтариком: дуже зручно, коли потрібно вибрати ключ в темному під’їзді або відшукати викрутку в шафці. Інші пристрої оснащені FM-приймачем або MP3-плеєром. В останньому випадку має значення обсяг вбудованої пам’яті і наявність слота для карток microSD.

підтримка мереж

Багато моделей телефонів підтримують бездротові мережі для виходу в Інтернет. Найчастіше це GPRS і EDGE, але найбільш функціональні моделі також підтримують 3G і 4G.

Для зручного серфінгу в кафе, магазині або інших місцях громадського доступу знадобиться підтримка Wi-Fi, яка найчастіше є у QWERTY- і сенсорних моделей.

Сучасні мобільні телефони істотно відрізняються за можливостями, зручності і ціною. Дотримуючись вищенаведеним радам, можна підібрати саме той пристрій, що буде повністю задовольняти існуючим запитам.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector