Гарний і ексклюзивний номер київстар. Найдорожчі номери. скільки

київстар
Коли мобільний зв’язок тільки входила в наше життя практично все перед покупкою стартового пакета вибирали номер з запропонованих на прилавку, а так як компанія Київстар продавала свої стартові пакети практично будь-якому підприємцю, то і конкуренція була досить висока. І знайти красивий або добре запам’ятовується номер було досить просто. Пізніше підприємливі люди створили магазини (онлайн і офлайн) в яких продавалися номери з цікавим, на їхню думку, поєднанню цифр. Класифікацію номерів ми описували раніше в цій статті.

Зараз же компанія Київстар вирішила «прихопити» собі право на продаж ексклюзивних номерів. А всі хто продає дані номер компанія Київстар, всіляко намагається вижити з ринку, але наскільки це вигідно саме покупцям.

Найдорожчі номери продаються Київстар

На даний момент Київстар пропонує номери за ціною досягає п’ятизначних сум.

Найбільш дорогим, є номер в якому йде 5 поспіль цифр, цифри можуть розташовуватися як спочатку 067 55555XX або в кінці 067XX55555. Такий номер оператор продає за 50 000 грн.

Якщо в номері 5 однакових цифр, а дві інші — різні, тобто 06755555XY варто в Київстарі — 15 тисяч.

Якщо в номері 4 поспіль однакові цифри, то номер буде, коштує близько 3 тисяч грн

замість висновку

Те, що Київстар почав продавати номери — не так цікаво, а ось те, що всі інтернет магазини підняли ціну до цін Київстару, це цікавіше. Тому як ціна до початку продажів красивих номерів формувалася за допомогою кривої попиту і пропозиції, а оператори мобільного зв’язку змінили ціни, встановивши свої. В результаті ми маємо номера, нехай і ексклюзивні, але все ж з неадекватною ціною.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector